Összes termék (23 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Fémmunka
Játék, szabadidő
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
Zene
(13)
pianino
(23 tétel)
Keresőszó: pianino
Minimalista kép. Prima díjas művésztől. Pianínó (30x40,3D-s vászon,aranyozva). Károlyfi Zsófia /1952
Griffes réz pianínó vagy fali gyertyatartó pár
Vintage mini zongora, fehér pianínó - bababútor, babaházi kiegészítő, miniatűr, játék
Antik ónémet pianínó
Geyer Píanino veszprémben eladó ,költözés miatt
Szovjet (orosz) gyártmányú pianino zongora
Holland pianino
1900 Párzsi Koch and Korselt - Reichenberg festett jelenetes pianínó gyönyörű réz gyertyatartókkal!
ETYDE pianínó
Pianino
Pianino zongora
Pianino
Hölzl pianínó (Wien) 1880 körül
Zimmermann pianino
Páncéltőkés pianino Lirika pianínó
Régi,kézzel horgolt pianínó terítő (futó) cakkos széllel.
Pianinó (Kovács Sándor)
Eredeti August Förster működöképes pianínó
Pianínó / pianinó, Koch und Korselt, Leipzig / Reichenberg
Zenélős ékszertartó pianínó formában ( DBZ 0097 )
Carl H Hintze felújított pianínó
PIANÍNÓ L. Ehert München+zongoraszék
antik pianínó (XIX század)