Összes termék (8 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
pietra dura
(8 tétel)
Keresőszó: pietra dura
"PIETRA DURA" DODOZ-fából ,alpakka éllel-zár hiányos-
Miniatűr Antik "PIETRA DURA" Féldrágakővel díszített Csecsebecsés Ékszeres DOBOZ DÍSZDOBOZ + tapper
Antik Karlsbad "PIETRA DURA" Féldrágakővel és gyöngyház intarziával díszített ékszer DOBOZ DÍSZDOBOZ
Antik PIETRA DURA talapzatú öntöttvas sétáló gyertyatartó
PIETRA DURA CUKORDOBOZ KARLSBAD 1890 KÖRÜL
Régi mozaik díszítésű karkötő, pietra dura technika, jelzett
Akció ! Mikromozaik -pietra dura-kitűző,bross dobozában antik
Art Deco "Pietra Dura "doboz-márványlapokkal