Összes termék (30 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
(12)
Kerámia
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szőnyeg, Textil
spitzweg
(30 tétel)
Keresőszó: spitzweg
Karl Spitzweg: Megjött a postás
Carl Spitzweg:A szegény költő,festmény 22 x 17,5 cm.
Carl Spitzweg:Az írnok festmény 22 x 17,5 cm.
CARL SPITZWEG-festménnyel"Rózsaillatra emlékezve"
Karl Spitzweg: Látogatás a kisvárosban, antik, postatiszt
Nyomat, kép Spitzweg:Der ewige Hochzeiter festményérő
50x35cm-es gobelin, Carl Spitzweg, német festő leghíresebb műve, A könyvmoly részlete alapján
KAKTUSZBARÁT C.Spitzweg festménye nyomán ón fali dísz
Carl Spitzweg festményeivel díszített parafa poháralátét
Képeslap / CARL SPITZWEG festménye /
4 db kis méretű, Carl Spitzweg festmény nyomat keretezve, üvegezve
Carl Spitzweg 1808-1885 Der Liebesbrief /A levélhordó/
Képeslap / CARL SPITZWEG / festménye
Carl Spitzweg festmények repro gyűjtői tányérok
Carl Spitzweg 1805-1885 Der arme Poet /A szegény költő/
Ón falióra - Spitzweg
Az öreg könyvtáros - régi kézi gobelin, Carl Spitzweg - A könyvmoly c. műve alapján (78X43 cm)
Ónból készült kártyatartó/ tároló, jelzett WMF RITKASÁG Carl Spitzweg után " A postás", szép ajándék
Carl Spitzweg festmény nyomat, 10,5 x 15 cm
Carl Spitzweg A könyvmoly selyem nyomat üvegezett keretben
Carl Spitzweg festmény "Az alkimista" művészeti reprodukciója keretben (1860)
Híres német festményről /Spitzweg:Szerelmes levél/ készült goblein/gobelin
N1258 / Németország 1985 Carl Spitzweg bélyeg postatiszta