Összes termék (116 tétel)
Ékszer
(111)
Numizmatika, Pénz, Érme
Porcelán
színes gyűrű
(116 tétel)
Keresőszó: színes gyűrű
1. oldal / 2
Szép régi kézműves ezüst gyűrű színes kristályokkal
Divatos színes kristály gyűrű
Köves, színes, bronz színű gyűrű
SZÍNES CSISZOLT GYÖNGYHÁZAS BERAKÁSSAL MUTATÓS EZÜST GYŰRŰ !
Női ezüst gyűrű színes kövekkel
Csodás ezüst gyűrű színes kövekkel
Színes köves arany gyűrű (ZAL-Au117520)
Gyűrűk Ura - Arwen Evenstar( Liv Tyler). Színes, aranyozott, plasztik fantázia 100 $. 500 ft
Gyűrűk Ura - Gimli törp. Színes, aranyozott, plasztik fantázia 100 $. 500 ft
Gyűrűk Ura - Gandalf. Színes, aranyozott, plasztik fantázia 100 $. 500 ft
Szép színes köves gyűrű
Régi karkötő , gyűrű retro bizsu 2,2 - 8 cm színes műanyag karika 6 db
"HARLEQUIN" osztrák, színes kristállyal kirakott gyűrű
Színes köves ezüst gyűrűk, 3 db egyben
12 színes köves 925-ös ezüst gyűrű
Új! Aranyozott Több Színes Kővel Ékesített Körben Gyöngyökkel Díszítve (T)
Körben színes drágaköves csakra ezüst gyűrű topáz, citrin, peridot, ametiszt, rubin button foglalat
Ezüstgyűrű színes pöttyökkel
Eladó régi szines swarovski köves, 1 bogyós ezüst gyűrűk 4 db!
Eladó régi szines swarovski köves, 2 bogyós ezüst gyűrűk 3 db!
Színes lapokkal berakott ezüst gyűrű
2 db színes üveg gyűrű
Nagyon mutatós jelzett (925) ezüst gyűrű színes cirkóniákkal
Csodaszép aranyozott körben színes szív drágaköves gyűrű arany
Aranyozott színes drágaköves gyűrű körben foglalt arany
Különleges arany gyűrű 0.20ct színes valódi gyémánttal
RETRO SZÍNES GYÖNGY DÍSZÍTÉSŰ 925 STERLING EZÜST NŐI GYŰRŰ 3,44 GR.
Navajo ezüst gyűrű türkizzel, ónixal, színes kövekkel
Sok pici lógós színes köves bizsu gyűrű
Sok színes köves 925-ös gyűrű
Csodás aranyozott színes virág drágaköves gyűrű arany
Mesés csillogó színes köves gyűrű
Retro színes műanyag gyűrű
Színes drágaköves aranyozott gyűrű és karkötő egyben arany gyönyörű különleges
Káprázatos szines-cirkon köves ezüst gyűrű
Színes gyíkos 925-ös gyűrű
Színes Berakásokkal Díszitett Jelzett Ezüst Karika Gyűrű
Ezüst gyűrű színes kövekkel virág formába rendezve
Ezüst gyűrű körben színes mikrodrágaköves
Valodi Sarga Opal Granat Szines Zafir Lepkes kezmuves 925 Ezust Gyuru
Gyönyörű nagyméretű ezüst gyűrű színes zománc díszítéssel 60-as méret
Színes kígyó, különleges ezüst gyűrű
Hürrem gyűrű, színes kövekkel
Kecses fehér arany gyűrű színes cirkonokkal
B12 - Fémjelzett 925 ezüst gyűrű színes gyöngyház berakással
B9 - Fémjelzett 925 ezüst gyűrű színes gyöngyház berakással
Gyűrű színes szívekkel 6-os ÚJ!
Gyönyörű arany ozott, színes drágakövekkel körben foglalt gyűrű
25 színes köves jelzett gyűrű
Színes köves, jelzett ezüst gyűrűk
Hürrem gyűrű, színes kövekkel
Színes zafír 925 gyűrű 57
Mesés színes kövekkel díszített ezüst gyűrű 60-as méret
Ezüst színes gyűrű
Ezüst gyűrű szines kristályokkal díszítve 925
Színes kövekkel díszitett ezüst karika gyűrű
Ezüst gyűrű színes borostyánnal
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: