Összes termék (18 tétel)
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Szőnyeg, Textil
Térkép, atlasz, földgömb
sz��m
(18 tétel)
Keresőszó: sz��m
FORMA ÉS TARTALOM I., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
FORMA ÉS TARTALOM II., SZ.M.EIZENSTEIN 1964, KÖNYV JÓ ÁLLAPOTBAN (330 példány), RITKASÁG!!!
Zongoraművész bronz plakett (zenei díj?) Sz.M. szignó
Péczel, Községháza.164 sz. M.Fénynyomdai R. T. cca. 1914. Postán futott
Retro kerámia váza 31 cm SZ.M. szign.
Sz M szignó, Szilágyi Mária keramikus 1970-körül, nagy méretű busó fali kép. Jelzett.
2 db antik (1910-es évek), SZM monogramos, kézi hímzésű, házi szőttes törölköző / konyharuha eladó
Antik (1910-es évek), SZM monogramos, kézi hímzésű, házi szőttes törölköző / konyharuha eladó
Antik (1910-es évek), SZM monogramos hímzésű, 5 db házi szőttes törölköző / konyharuha egyben eladó
Sz M szignó, Szilágyi Mária keramikus 1970-körül ördögfejes, busó fali tálka.
Antik lenvászon terítő/kéztörlő SZ M monogram - kézi szövésű
Mecsek hegység - Kirándulók térképe, 20/a sz. - M. Kir. Állami Térképészet,1929 -"angyalos"
SZ.M.1952 SZIGNÓJÚ VIRÁGCSENDÉLET
M.Sz.M.P. Balatonaliga, 1953 Honvédség törölköző
Sz.M. retro iparművész kerámia kínáló
B.SZ.M kerámia lány kosárral 25cm