Összes termék (23 tétel)
(13)
Gyűjtemény
Könyv
Szobor
szabó jános
(23 tétel)
Keresőszó: szabó jános
F. Szabó János (1958-) EREDETI 48x68 cm olajfestménye
Szabó Vladimir (1905 - 1991) HUNYADI JÁNOS SZOBRA BUDÁN 1965
Agancsfaragás gyűjtemény RITKA darabokkal (Németh János, Szabó György) 3db agancs rózsa
Gy. Szabó Béla fametszet "Apáczai Csere János emlékének", szignózva
Szabó János (1942-) Dunakanyar Tájkép Nagyméretű
Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra
Cinege - F. Szabó János festőművész élethű munkája.
Szabó János : Emlékek (Olaj - farost)
Szabó János (1942 - ) Őszi ködben
Szabó Vladimir rézkarc: Hunyadi János szobra Budán
Szabó János: Táj két figurával festmény
Frank János: Szabó Vladimir
SZABÓ J.-?János:-DÉLIDŐBEN c./Pihenő pásztorfiú/-olajfestmény, új díszes keretben.
1953-54 Szabó János Vadászfegyver Igazolvány
II. Világháborús Zsoldkönyv Szabó János Honvéd
Szabó János ( 1790 - 1851. )
Szabó Lilla:Andrássy Kurta János
Szabó János (1942-) Csendélet
Szabó János (1942-) Csendélet I.
Szabó János (1942-) Várrom
Szabó János (1942-) Csendélet
Szabó János egyházi beszédei (1848)
Szabó János: Lila csendélet