Összes termék (199 tétel)
Egyéb régiség
(10)
Ezüst tárgy
Gyűjtemény
(177)
Otthon, háztartás kellékei
tajtékpipa
(199 tétel)
Keresőszó: tajtékpipa
1. oldal / 4
(K) Antik tajtékpipa fej
0D763 Antik hatalmas ónfejes cserép tajtékpipa fej
Antik tajtékpipa
Porcelán tajték pipa - Gyűjteménybe
1db régi tajtékpipa
Antik tajtékpipa, szár nélkül, réz rátéttel
Meerschaum, habkő, tajték pipa tajtékpipa pipa
2db régi tajtékpipa
Tajték pipa porcelán pipa szàrak választható különleges pipa szàr.Videó is
Antik faragott tajtékpipa
Régi tajték pipa
Tajtékpipa maharadzsafej motívummal
Ónfedeles tajtékpipa
Antik XIX. Század Vége Adler 1860-as Évek,Ezüst Szerelékes Autentikus Tajtékpipa,Pipa.43 cm.
Antik tajtékpipa
Tajték pipa
(K) Gyönyörűan faragott, habkő (tajték) pipa jelzett!
Tajték pipa szárral
XIX.századi antik tajtékpipa.
Gyönyörű porcelán tajték pipa őzike kép vadász téma.
Múzeumi darab, antik tajték pipa
1850-1880 WEISZ SÁNDOR & FIA ANTIK TAJTÉKPIPA
Tajték pipa, kisebb fejű, XIX.század
Női alakos kisebb fejes tajtékpipa
Sérült tajtékpipa figurális díszítés
XIX.sz. Tajték pipa figurális
1710-es tajtékpipa
antik, igen szép faragott tajtékpipa
Antik tajtékpipa ezüst gyűrűvel, eredeti tokjában. Hibátlan!
Tajtékpipa
Antik tajtékpipa / pipa ezüst kupakkal, bőr tokkal, Weisz S. Fia
Antik jelzett tajtékcsibuk / tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik jelzett "MINKUS" tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik ónnal javított tajtékpipa / pipa
Tajtékpipa szárral.
Tajték pipa eladó kézi készítésű Altinay jelzéssel
Habkő, tajték pipa
Régi sárga szipkás tajték ? pipa használt
Régi tajtékpipa
Antik kecses tajték pipa pipa szárral ! Jelzett Szignàlt :Gasparek faragott tajtekko xlx.szàzad.
Tajtékpipa eredeti dobozában
TAJTÉKPIPA MEGGYFA SZÁRRAL
Tajték pipa oroszlán figuràlis, antik, különleges darab!
Tajtékpipa
(K) Szép faragott tajtékpipa, használatlan!
Tajtékpipa szár
Kecses antik tajtékpipa szárral
Régi Tajtékpipa
Antik pipa tajték pipa pipa szárral ! Jelzett Szignàlt :Latzko faragott tajtekko xlx.szàzad.
Antik ezüst kupakos tajték pipa
0J072 Régi cserép tajtékpipa szipkával 47 cm
Antik tajték pipa
Antik tajték pipa
Török Block Meerschaum Habkő,Tajtékpipa
Tajték pipa
Török Block Meerschaum Tajtékpipa
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: