Összes termék (89 tétel)
Bútor
(89)
thonet karosszék
(89 tétel)
Keresőszó: thonet karosszék
1. oldal / 2
Antik Thonet Otto Wagner Karosszék Értékáló darab!!!
J & J Kohn (Thonet) antik karosszék jelzett
Eredeti Thonet karosszék bőr kárpittal
Antik, Thonet Wien, íróasztal karos szék fotel jelzett, Szecessziós Art Deco stílusú környezetben
Thonet Ausztria Wien gyönyörű Karosszék,karos fotel ,mintás ülő rész.Szecesszió,Art Deco,szék Videón
Antik jelzett Thonet karos szék karfás szék masszív szép állapotban. Szecesszió, Art Deco
BÉCSI THONET KARSZÉK KAROSSZÉK SZÉK FELÚJÍTVA !!!
Thonet bécsi karosszék - B414
Gyönyörű Restaurált Antik Thonet Otto Wagner Karosszék Értékáló darab!!!
Thonet karos székek
THONET VIENNA JUGENDSTIL KAROSSZÉK A WIENER WERKSTAETTE STILUSÁBAN-"ARANYSZÖGES" kb.1990
ART DECO THONET JELLEGŰ KARSZÉK KAROSSZÉK SZÉK
THONET JELLEGŰ ANTIK HAJLÍTOTT FA KAROSSZÉK
Thonet karosszék
Wien Antik Bauhaus Art Deco Josef Frank tervezte THONET bükkfa szék karosszék az 1930-as évekből
Ritka,gyűjtői darab jelzett Thonet gyerek szék,kisszék,ülőke,karos szék,karfás szék
Jelzett eredeti ritka Thonet Model 215 karosszék új otthont keres
Felújításra szoruló thonet karosszék
Thonet karosszék
Thonet karosszék / szék
Thonet karosszék
Thonet karosszék jelzéssel
Régi Thonet jellegű karosszék
Régi Thonet jellegű karosszék
Thonet iroda fotel ,karos szék ,Forgó szék Fotel, fodrász Szecesszió Art Deco íróasztal, videó is!
Thonet stílusú karosszék,diszkrét szobai wc hiánytalan állapotban
Antik nagyon ritka thonet stílusú karos szék diszkrét szobawc - szobai wc - Közelbe szállítom is!
Thonet karosszék
Thonet tipusú karosszék
Antik szép nagy emberes karosszék Bp-re akár szállítással együtt eladó
4 DB !!! THONET JELLEGŰ SZÉK KARSZÉK KAROSSZÉK
Thonet,thonett,tonet szék, íróasztal szék,karosszék nagy ülőlapos 50 cm!
2 db Thonet szék, karosszék
ANTIK THONET JELLEGŰ PATKÓ SZÉK KARSZÉK KAROSSZÉK
Thonet karosszék
Thonet karos fotel, karosszék Ausztria, Bécs, jelzés ! Jó állapotú, felújitott!
Antik jelzetlen Thonet asztal és hozzá való 2 karos szék
J&J KOHN THONET karosszék restaurált
Thonet karosszék
Thonet karos székek.
Hihetetlen Otto Wagner szecessziós karosszék szék J.&J. Kohn Wien,1906 körül nem Thonet
Antik eredeti Thonet fotel , karos szék ritka különleges forma felújítandó állapotban
THONET WIEN szépen felújított, jó állapotú karosszék
Thonet karosszék
Bécsi Szecessziós Thonet Karosszék Ritka Gyűjtői Darab !!
Kényelmes jelzett Mundus karosszék, karszék
Thonet karos szék
Thonet karosszék
Josef Hoffmann nádazott karosszék
J&J.Kohn karosszék
Párban masszív századeleji hajlított Thonet karosszékek, karszékek
THONET WIEN karosszék, szék eredeti osztrák
Josef Hoffmann Thonet/FMG No.811 'Prague' karosszék
Thonet karosszék
THONET FORGÓ KAROSSZÉK
Thonet karosszék
Antik Thonet karszék .karos szék jó állapotú EREDETI !!
2 darab,jelzett J&Kohn karosszék
Ritka! Karfás és magas háttámlás nádazott thonet szék - karosszék - 6500/db
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: