Összes termék (24 tétel)
Bútor
(15)
Kerámia
Porcelán
Tükör
velencei barokk
(24 tétel)
Keresőszó: velencei barokk
Velencei Barokk szekrény
Eredeti kézzel festett velencei Galleone porcelán maszk
Velencei festett kabátakasztó,fogas
Díszes barokk velencei fali tükör
Velencei barokk komód,iró szekreter.
Velencei barokk stílusú,kézzel festett tükrös komód
Velencei kézzel festett barokk stílusú hálószoba garnitúra
Barokk/rokokó stílusban készült aranyozott konzolasztal velencei tükörrel
Barokk velencei éjjeli szekrények tükrökkel.
Olasz velencei Barokk francia ágy
Velencei kerámia maszk
Velencei festett komód
EREDETI XVIIIsz.i VELENCEI CANALETTO VEDUTA RÉZMETSZET GIAMPICCOLI + INGYENPOSTA!
Káprázatos Barokk keret Velencei csiszolt tükör
Velencei -Barok-rokoko XVI.Lajos stilusú háloszoba komplett 5darabos/180x205cm ágy/
2 db velencei barokk stílusú karosszék Olaszországból, felújitandók!
Velencei karnevál maszk, fali dísz
Különleges antik nagyméretű velencei barokk tükör
Velencei Karnevál festmény
Barokk stílusú kézzel festett Velencei kis komód
Antik velencei barok 5 fiokos komod 100x60x25cm
Velencei barok 3 darab egymásba tolható asztalka
Gyönyörű ritka velencei barokk füles fotel pár