Összes termék (130 tétel)
(38)
Gyűjtemény
(9)
(67)
Kerámia
Könyv
(12)
Porcelán
Szobor
victor vasarely
(130 tétel)
Keresőszó: victor vasarely
1. oldal / 3
Victor Vasarely (1906-1997): ZEBRÁK KÉKBEN
S3354 / 1979 Victor Vasarely : vega -sakk bélyeg postatiszta
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely (1906 – 1997) Siris 2. Limitált Kiadás: 77/90.
Victor Vasarely színes város - A művészet hétköznapi életünkben
Victor Vasarely album könyv
Victor Vasarely, Eredeti Kiadas 1973, 10db, CORPUSCULAIRES
Victor Vasarely, Eredeti Kiadas 1973, 10db, ÊTRE OU FANTOMES
Yvaral (Jean-Pierre Vasarely)/1934-2002/" Étoile", 1975 EREDETI Szériográfia keretezett mérete:68x59
Victor Vasarely
VICTOR VASARELY ,ZEBRÁK(4)LITOGRÁFIA
Victor Vasarely “Works 1930-1980” könyvritkasàg
Victor Vasarely
Victor Vasarely: Zebrák - számozott, szignózott szerigráfia - kerettel: 56x52cm - alkotás: 34x30cm
Victor Vasarely
Victor Vasarely Op-art szerigráfia
VASARELY,VICTOR: Zebrák
Victor Vasarely Erebus (1982) Kristályszobor - hibátlan egyedülálló szépségű ritka darab
Victor Vasarely album
VASARELY,VICTOR: Zebrák
Victor Vasarely Galeria Kortil album, könyv op-art
Victor Vasarely Pop Art - OP Art ritka térbeli könyv
VICTOR VASARELY OP ART KÉP, 1972 MÜNCHEN, EREDETI KERETBEN. KÉT KÉP AZ EGYBEN
Victor Vasarely festmény
Victor Vasarely nyomat / 30x28cm
Victor Vasarely: Tigrisek - sorszámozott, aláírt szitanyomat, ritka!
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák, szitanyomat, 50x40 cm
Victor Vasarely (1906-1997), jelzett szitanyomat keretben
Victor Vasarely falitányér Rosenthal Limitált Sorszámozott Kiadás
Victor Vasarely Zebrák, Szitanyomat Szárazbélyegzővel F.V.91/150.keretben:53x41 cm.
Képeslap / VICTOR VASARELY / festménye
Victor Vasarely : Kiállítási plakát, Vasarely Múzeum, Pécs, 1980-as évek
Victor Vasarely"MOKUS"EREDETI Szeriográfia'szita Cím:Szárazbélyegzővel 60/250.keretben:78x54.5 cm.
Victor Vasarely 3D kinetikus képe 1973, III. számű darab
Victor Vasarely"Octa-Stri"1974 EREDETI Szeriográfia'szita' 47/110db.(1985ben kiadott BP-2 mappából)
Victor Vasarely tigrisek, szignózott szitanyomat nagyméretű arany színű keretben.
Victor Vasarely Vonal-Vega 1971 Op-Art
Victor Vasarely"VEGA-Tuz BíborEzüst"1989 Nagyméretű EREDETI Szeriográfia 36/250db. keretben:69x71cm.
Victor Vasarely
Victor Vasarely szignózott 55/9 szitanyomat 63,5 cm x 84 cm méretben.
Victor Vasarely "Dimensiók-SIKRA-C"1987EREDETI Szeriográfia'szita'151/200db.Keretben mérete:57x41cm.
Victor Vasarely macskája szignózott szitanyomat, 63,5 cm x 84 cm méretben.
Victor Vasarely 16 darabos nyomat 1971-es széria (papír és műanyag)
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely - Zebranász ofszetnyomat
Victor Vasarely (1906-1997) : Jelzett szitanyomat keretben
Victor Vasarely Yapoura 2. Zsolnay Pirogránit Eozin változata.1976.
VICTOR VASARELY - Helikon mappa
Victor Vasarely"Vancouver"sorozat -LUM-1982 EREDETI Szeriográfia'szita' 44/75db. Nagyméretű:82x82cm.
Victor Vasarely (d´après) - Hexagone - teljes mappa
Victor Vasarely (1906-1997) : Vega-Nor jelzett szitanyomat keretben
Victor Vasarely(1906-1997): Vega-Nor. Jelzett szitanyomat.
Victor Vasarely"PARIS-TOKYO" sorozat'TUPA-TU' 1980 EREDETI-Szeriográfia'szitanyomat' kis pld. 74/75.
Victor Vasarely 3D kinetikus képek 1973 - I. kép - Fehér
Victor Vasarely 3D kinetikus képek 1973 - II. kép - Fekete
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: