Összes termék (19 tétel)
(18)
wanyerka
(19 tétel)
Keresőszó: wanyerka
Komjáti-Wanyerka Gyula: " Nyitra megyei táj", rézkarc
1A275 Komjáti-Wanyerka Gyula : "Viharos éjszaka" 1958
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894 - 1958) ELESETT ROMÁN KATONA HOLTTESTE PARAJD , ERDÉLY 1916 !
Komjáti-Wanyerka Gyula: Virágcsendélet 1936
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958) : Román krónikából 1917(8?) 9,5 x 8 cm!
Komjáti-Wanyerka Gyula: "Dévény vára", rézkarc, méret szalaggal jelezve!
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894 - 1958): Erdei út - színezett rézkarc
Komjáti-Wanyerka Gyula : Tanya 1925
Herman Lipót- Komjáti Wanyerka Gyula: Őszi táj
Komjáti Wanyerka Gyula Budapest Ostroma 1946 Rézkarc II. Világháború Gellérthegy 42x52cm Metszet
Komjáti-Wanyerka Gyula Nyitrakomját, 1894-1958, Budapest : Erdei út rézkarc, dúc28X39,5 lap36,5X47cm
Komjáti Wanyerka Gyula Tarasz Bulyba
Komjáti Wanyerka Gyula rézkarc
Komjáti Wanyerka Gyula Hunyadi János
Komjáti-Wanyerka Gyula : "Erdei út"
Komjáti Wanyerka Gyula Budapest ostroma 1945.
Komjáti-Wanyerka Gyula - színes rézkarc
Komjáti-Wanyerka Gyula: Tehén és borja