Összes termék (18 tétel)
(16)
weintrager
(18 tétel)
Keresőszó: weintrager
WEINTRAGER ADOLF (1927-1987) SZÜRKE BALATON
Weintrager Adolf : Ősz a Sugovicán (47 x 70 cm) akvarell
Weinträger Adolf:Hajó a Dunán - Baja
Weintrager Adolf
Weintrager Adolf (1927-1987) - Tanya c. Képcsarnokos festménye
WEINTRAGER ADOLF:BALATONI VITORLÁSOK 57,5x72,5cm!!
Weintrager Adolf - Duna
Weintrager Adolf : Öreg ház ( 30x42 cm , akvarell ) Képcsarnokos.
WEINTRAGER ADOLF (1928-1987): HAL
Weintrager Adolf: Ikon keretezett olaj, farost festmény
Weinträger Adolf Tanya
Weintrager Adolf: Faluvég Télen 70x100
WEINTRAGER ADOLF DUNA TAVASSZAL Képcsarnokos
Weintrager Adolf festmény /Szenvedés/jelzett 34 x 25,5 cm 20 x 29,5 cm.
Weintrager Adolf festmény
Weintrager Adolf - Vízparton Képcsarnokos akvarell festmény
Weintrager Adolf: Borús idő
Weintráger Adolf akvarell.