Összes termék (24 tétel)
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(22)
wilhelmsburger
(24 tétel)
Keresőszó: wilhelmsburger
BÖGRE - WILHELMSBURGER - 2,5 dl - ANTIK - HIBÁTLAN
WILHELMS BURGER porcelán Ausztria. Antik pohár, átmérője 11 cm. Vanneki!
Wilhelmsburger bögre
Fűszertartó Wilhelmsburger
Porcelán - 1920 - as ÉVEK - WILHELMSBURGER - KÖCSÖG - 10 x 10 cm + 3 cm FÜL - HIBÁTLAN
Porcelán - 1920 - as ÉVEK - WILHELMSBURGER - KANCSÓ - 2,5 dl - CSŐRÉN PICI KOPÁS
Porcelán - 1920 - as ÉVEK - WILHELMSBURGER - KANCSÓ - 13 x 10,5 cm + 4 cm FÜL - HIBÁTLAN
Wilhelmsburger Porzellan Austria 1,5 literes kancsó, tejes kancsó, hibátlan, újszerű állapotban
Régi Wilhelmsburger Austria ovális tálaló tál
Régi Wilhelmsburger Austria tejforraló kifutás gátló
Antik Wilhelmsburger vastag falú bögre
Antik kancsó - kiöntő ( Wilhelmsburger)hibátlan,literes
Antik nagy kiöntő ( Wilhelmsburger)hibátlan
Régi csupor-bögre ,jelzett,hibátlan (Wilhelmsburger Ausztria)
Régi bögre ,jelzett,hibátlan (Wilhelmsburger Ausztria)
Wilhelmsburger kancsó
Wilhelmsburger kancsó
Wilhelmsburger bögrék
Álomszép Wilhelmsburger bögre KEDVES ÉDESANYÁNAK
Wilhelmsburger kancsó
Wilhelmsburger rózsaszín kancsó
Rózsaszín Wilhelmsburger csupor , kiöntő
Wilhelmsburger jelenetes bögre
3/4l-es rózsaszín tejfölös bögre Wilhelmsburger