Összes termék (2.753 tétel)
(2753)
Téma
portré
(2753)
2.753 tétel
portré
1. oldal / 46
Farkas Ferenc zeneszerző portréja
CSÓK ISTVÁN: BAJOR GIZI, 1920 körül - ERNST LAJOS Múzeumából, Új infókkal !
Szenes Fülöp utolsó önarcképe!!!
Nagybányai Festő - Farkas Eszter - Olajvászon - Portré Festmény
Kutya portré
Csepeli Németh Miklós festmény, méret cca.18x12 cm
Csepeli Németh Miklós festménye, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény-páros, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
Új árengedmény! Biedermeier férfi portré, olaj, falemezen, 44x38 cm
ZA447.22 Eredeti akvarell Rákosi (Rosenfeld) Mátyásról 1950 körül készült 130 x 140 mm
Bárány Csaba, Portré II.
Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924.
Budai László - Olvasó lány
(festmény) Indián kislány portré
Old szecesszios painting (Dudits)
ART DECO NŐI PORTRÉ, JELZETT, 1933.
Régi férfi portré 19. század
Nagy István szignóval - Férfi portré
Monarchista katona portré ,1917.Greifenburg.Militaria
Antik portré
Vén Emilnek tulajdonítva (1902-1984): Fiatal alvó lány
Gyurkovits Károly bieder portré
Asztalos Gyula - női portré
Faragó-szignós női portré
Csicseri Orosz Imre Portréja. Ismeretlen festőtől. Olaj Lemez. Családfa van írva a lemez hátára.
Kövér Gyula: Fiatal hölgy portréja
Portré 60 darab 10x6 cm
Kisfiú portré festmény, szignós, olaj, vászon, '72-ből, 29x41 cm
(K) Szignózott portréfestmény 50x60 cm
Biasini Mária- A Solingen lány portréja
Balogh Árpád - Az első modellem
Pipázó
Firenzei Madonna
Marilyn Monroe festmény, olaj, vászon, 45 x 35 cm-es nagyságú.
Portik Sándor
Bodri ferenc noi portre
Nagyméretű antik férfi portré
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Karlovszky Bertalan szignóval festmény portré
HENRI TOULOUSE LAUTREC - tanulmányrajz
FESZTY MASA (1894-1979) NŐI PORTRÉ JELZETT RETRO OLAJ VÁSZON FESTMÉNY 50 X 60 CM
(K) Portréfestmény Erdélyi Mihály Szeged 58x66 cm
Ifjú pàr festmény
Székely Bertalan - katalógus
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Fatima mosolya - 40 x 30 centis olajfestmény
"Kis gézengúz"Akril festmény kasirozott vásznon ,30 x24cm
"EINSTEIN-portré"Akril festmény kasirozott vásznon ,30 x24cm
Almády István francia muskétást ábrázoló festménye
Mednyánszky szignóval portré
60
60
80
100
1
2
3
4
5
46
Ugrás erre az oldalra: