Összes termék (951 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(31)
Ékszer
(28)
Ezüst tárgy
(28)
Fémmunka
(11)
(42)
Gyűjtemény
(97)
Játék, szabadidő
(13)
Képkeret
(37)
Kerámia
(82)
Könyv
(44)
Lámpa, csillár
(14)
Militária
(18)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(340)
Óra
(31)
Otthon, háztartás kellékei
(29)
Porcelán
(38)
Szobor
(19)
Szőnyeg, Textil
Tükör
Üveg
(16)
Vallás és spiritualizmus
Zene
(12)
��n
(951 tétel)
Keresőszó: ��n
1. oldal / 16
FF3233 / 1977 Ady Endre bélyeg FDC-n futott
FF3399 / 1980 József Attila bélyeg FDC-n futott
FF3441 / 1981 Gróf Batthyány Lajos bélyeg FDC-n futott ( hátoldali tarifakiegészítéssel )
FF2968a-d / 1974 Fogaskerekű blokk FDC-n futott
FF1979-92 / 1963 Közlekedés I. bélyegsor FDC-n futott
F4107 / 1991 II. János Pál pápa blokk FDC-n
FF2604-11 / 1970 Autó I. - Az autó története bélyegsor FDC-n futott
FF3092 / 1976 50 éves a Pénzjegynyomda bélyeg FDC-n futott
FF3190 / 1977 Isaac Newton bélyeg FDC-n futott ( bal szelvényes )
1977. SOPRON szelvényes bélyeg FDC-n
1979. Középkori Magyar pénzek bélyegsor 2db FDC-n
Gyönyörű fehér számlapos gyárilag 2 mutatós OMEGA lila szíjjal Pontos! Gyári doboz! 32.5 mm K.n.
FF2578 / 1969 Mahatma Gandhi bélyeg FDC-n futott
FF3429 / 1980 Madarak - Védett Vízimadarak blokk FDC-n futott
OLASZORSZÁG 1 CENTESIMO 1862 N Nápoly, II. Viktor Emánuel király, RÉZ 181.
Magyarország 5 Forint F O R I N T (6db) "75 Éves a Forint" (forgalomból jobb állapotban)
ROCK'n ROLL PARTY--Pepita NEW--SLPX 17645 stereo----Bakelit lemez
F4465-6 / 1998 Europa bélyegsor FDC-n
Magas,elegáns szecessziós G.B.N teáskancsó,rézkancsó
2021 5 Forint sor F O R I N T 6 betű ROLNIBÓL nylon tasakban olcsó postával!
UK0318 925 Ezüst nyaklánc és "N" monogramm medál
FF2196 / 1965 Árvíz II. blokk FDC-n futott
FF4002 / 1989 Az Aradi Vértanúk emlékére blokk FDC-n futott
FF3196 / 1977 Állami Népi Együttes bélyeg FDC-n futott
FF4004 / 1989 Lebontott vasfüggöny bélyeg FDC-n futott
FF3538 / 1982 AGROFILA bélyeg FDC-n futott
F3466 / 1981 Vöröskereszt blokk FDC-n
F1173 / 1950 Újítók bélyegsor FDC-n
F2928 / 1973 José Marti bélyeg FDC-n
F3292 / 1978 Magyar Koronázási Jelvények blokk FDC-n
F3001 / 1974 Anyaság bélyeg FDC-n
F4488k / 1999 Magyarország a NATO tagja bélyeg FDC-n eltéró boríték
F4312 / 1995 Bélyegnap blokk FDC-n
F5050 / 2011 Az Európai Unió Tanácsának Magyar elnöksége bélyeg FDC-n
N/024 - 1945-ös 5 pengő
ARANY számlapos POLJOT nagyon szép állapotban! 35 mm k.n. MOM Park környéke! Előreutalás után posta
Régi Gránit falitányér 22,5 cm (n)
Gránit virágmintás falitányér - átm. 23,5 cm (n)
Népi kerámia falitányér átmérő 27 cm (n)
Iparművészeti vállalat kerámia falitányér 23 cm (n)
Jelzett Gránit falitányér fali tányér 20 cm (n)
Szép számlapos, 1962-es DOXA HIRSH bőrszíj Átmérő 35 mm K.N. Pontos! MOM Park közelében! Posta is!
F3281 / 1978 Fantasztikum az űrkutatásban : Verne blokk FDC-n
2021 5 Forint sor F O R I N T 6 betű ROLNIBÓL nylon tasakban olcsó postával UJJLENYOMAT mentes!
FF4913 / 2007 2. Stressz világkongresszus - Selye János bélyeg FDC-n futott
N/032 - 1985-ös aranyozott 20 forintos
BOLÍVIA 50 CENTAVOS 1967 Acél nikkel bevonattal #N
FLAMAND RÉZ CSILLÁR 5 KAROS n
Jasba Narancssárga/ Barna Váza Nyugat-Német Váza N 101 11 20 formaszámmal 1960.
DT/014 - Nagy János (N.J.) szobrászművész – Fuvolázó fiú című bronzírozott kisplasztikája
Retro eredeti MATTEL 1966 Barbie baba képek szerint B 85 N
LEMEZJÁTSZÓ Show'n'Tell 2 az egyben antik lemezlejátszó és diavetitő, 11 lemezzel és diával
Nullás számlapos Rakéta! Nagyon szép állapot! 35mm k.n. Szépen működik! MOM PARK környéke!
PERU 1 SOL DE ORO 1975 Sárgaréz #N
PERU 25 CENTAVO 1965 Sárgaréz, 400 éves a Lima-i pénzverde #N
PERU 5 SOL DE ORO 1977 Réz-nikkel, TUPAC AMARU #N
60
60
80
100
1
2
3
4
5
16
Ugrás erre az oldalra: