Összes termék (262 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(256)
Militária
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
13 lat
(262 tétel)
Keresőszó: 13 lat
1. oldal / 5
2 db ANTIK Bécs 13 Latos EZÜST 38,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
2 db ANTIK KLAGENFURT 13 Latos EZÜST 34,2 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
6db antik 13 latos pesti ezüst kanál 1846-ból
KIÁRUSÍTÁS!!! :) Gyönyörű antik 13 latos ezüst szószos merőkanál
Antik bécsi 13 latos ezüst pohár / kehely
Antik Pesti ezüst késbak( 13 latos ,1845!!!!)
Lovas szobor 13 latos jelzéssel
13 latos igazi antik ezüst villa. Bécs, 1837
13 latos antik ezüst villa. Pest, 1841
Gyönyörű bécsi 13 latos antik ezüst gyümölcskínáló tál
13 latos antik bécsi ezüst kanál 1857 , 43 gramm
13 latos bécsi antik ezüst csésze a hozzá tartozó aljjal. 1860
Antik bécsi 13 latos ezüst (Jakob Weiss) sárkányfigurás gyertyatartó 1840-ből
Gyönyörű osztrák 13 latos antik ezüst porcukor szóró, 1847
13 latos antik ezüst tejmerő. Lőcse, 1860 körül
13 latos antik bécsi ezüst kanál
13 latos antik ezüst pesti kiskanál, 1860
13 latos antik ezüst bécsi teáskanál 1820 körül
Antik bécsi 13 latos ezüst kanál 1807
1db ANTIK Kolozsvár ! Szathmári! 13 Latos EZÜST 24 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
13 latos antik ezüst pohárka.
Antik ezüst (13-latos 812) bécsi tortalapát (1865)
1 db ANTIK Soproni ! 13 Latos EZÜST 16,3 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
6 db 13 latos antik ezüst brünnii késbak, 1824
13 latos antik ezüst pozsonyi evőkanál, 1819.
13 latos antik ezüst pesti mokkáskanál.
1db ANTIK GRÓFI CÍMERES BESZTERCEBÁNYA? 13 Lat EZÜST 34 gr 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
1 db 13 Latos ANTIK EZÜST 42,4 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Kanál
1 db ANTIK 13 Latos EZÜST 35,5 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Kanál
2db antik 13 latos prágai ezüst kanál
ANTIK EZÜST EVŐKANÁL, 13 LAT, 1865
13 latos antik pesti ezüst kanál
2db 13 latos klagenfurti ezüst kanál
2db antik 13 latos ezüst villa
13 latos antik ezüst feszület
Antik (186?) ezüst (13 lat) süteményes készlet
Kőszegi 13 latos ezüst kanál
1db 13 latos klagenfurti ezüst kanál
Antik 13 latos ezüst kereszt, feszület
13 latos antik ezüst bécsi evőkanál, 1807
1837 PESTH 13 lat. 64 gr, leveses kanál FS mesterjegy K.E. monogrammal
Antik 13 Lat-os ezüst tálaló csipesz
Ritkaság! 19. századi, antik ezüst evőeszközök! 13 latos ezüst! Jelzett mind! Összesen 17db!
Antik, bécsi ezüst (13 lat) 6 személyes desszertes készlet 1861-ből
Antik ezüst Svéd importjeles teáskanna ( 1886 előtti) 13 latos (akár részletre is)
Antik Bécsi Ezüst Jégtartó 13 latos - 812 ‰ - 1800 g az 1800-as évekből. Jelzett, hibátlan műtárgy!
1 Ft-ról induló! 19. századi, antik ezüst evőeszközök! 13 latos ezüst! Jelzett mind! Összesen 17db!
Antik 13 latos ezüst keresztelő pohár 100 gr 1893
6 darab 13 latos antik ezüst kiskanál, Pest, 1852
81 grammos bécsi antik ezüst doboz 13 latos, 1803 évből
13 latos antik ezüst pitykegomb
Antik ezüst (13 lat) bécsi neobarokk tálca
Antik 13 latos ezüst kanál pár
13 latos antik ezüst kiskanál, Pest, 1825
Antik pesti 13 latos ezüst kanál
13 latos antik ezüst pesti evőkanál 1837
13 latos antik ezüst pesti kiskanál, 1853
Antik (1845-1847) ezüst (13 lat) leveses kanálak (129 g)
13 latos antik ezüst rimaszombati evőkanál, Szentpéteri
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: