Összes termék (246 tétel)
Egyéb régiség
(11)
Ékszer
Ezüst tárgy
(10)
Fémmunka
(7)
Gyűjtemény
(196)
Kerámia
Militária
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(7)
Szobor
Üveg
Vallás és spiritualizmus
antik pipa
(246 tétel)
Keresőszó: antik pipa
1. oldal / 5
Nádory Sándor: Csendélet könyvvel és pipával. Jelzett, antik olajfestményt.
(K) Antik tajtékpipa fej
0D763 Antik hatalmas ónfejes cserép tajtékpipa fej
Antik pipa 1 db - a középső pipa!
Antik tajtékpipa
Antik Antonn Partsch Schemnitz pipa jelzett 19. - 20. század Osztrák Magyar Monarchia
Antik tajtékpipa, szár nélkül, réz rátéttel
Ezüst szipka antik tokjában
0T765 Antik LORENZ WINKLER cserép pipafej
Antik kínai bambusz pipa / ópium pipa
Antik faragott tajtékpipa
Gyönyörű antik porcelán pipa jelenetes szép àllapotban ! Vadász téma, vadász kutya udvarlás
Antik pipa
Antik Tajtékpipa Ezüst Fedéllel
SZIGNÁLT ANTIK CSENDÉLET : KÖNYVEK PIPÁVAL
3 db régi antik pipa
Antik faragott tajték szipka, 19.sz.
Antik távol keleti filigrán díszítésű ópium pipa
Antik pipa vadászjelenetes
Antik XIX. Század Vége Adler 1860-as Évek,Ezüst Szerelékes Autentikus Tajtékpipa,Pipa.43 cm.
Antik tajtékpipa
Antik pipatartó, pipa tórium,
Antik jelzett pipa 228
Antik tajtékpipa fej ezüst szerelékkel
Antik pipa tartó, pipatórium
MACKÓ - TEDDY COLLECTION - pipával - 19 x 11 cm - VARROTT ORR - hibátlan
Antik kosfejes pipa
Antik porcelán pipa fejek.
Gyönyörűen kidolgozott antik meerschaum, tajték, habkő pipa virág, rózsa mintával
Extra pipa gyűjtemény! Régi, és antik darabokkal! Kaposvári, Taverna, Bruyere stb.. Faragott címeres
BRISTOL DE LUXE ANTIK PIPA.
Antik Wilhelm Imhoff Cassel pipaszár
XIX.századi antik tajtékpipa.
Retro sipoló pipa
Múzeumi darab, antik tajték pipa
1850-1880 WEISZ SÁNDOR & FIA ANTIK TAJTÉKPIPA
Antik faragott fapipa / fa pipa
Antik Lovas pipa.
antik, igen szép faragott tajtékpipa
Antik Osztrák Faragott Fa Pipázó Férfi Figura 1934. Galtür Landeck Tirol Pipás
Antik tajtékpipa ezüst gyűrűvel, eredeti tokjában. Hibátlan!
Antik tajtékpipa / pipa ezüst kupakkal, bőr tokkal, Weisz S. Fia
Antik jelzett tajtékcsibuk / tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik jelzett "MINKUS" tajtékpipa / pipa, 19.sz.
Antik ónnal javított tajtékpipa / pipa
Antik pipák 752
Antik emberfejes faragott pipafej
Antik pipa
Antik faragott pipafej
ANTIK PIPÁS ÓN HAMUTARTÓ
Antik kerámiafejes pipa
Antik Pipa
Antik jelzett cseréppipa
Antik kecses tajték pipa pipa szárral ! Jelzett Szignàlt :Gasparek faragott tajtekko xlx.szàzad.
ANTIK ÉS RÉGI FARAGOTT FA ÉS BAKELIT SZÁRÚ JELZETT 21 DB OS PIPA GYŰJTEMÉNY AUKCIÓN MOST 8 FT RÓL
Gyönyörű Antik Faragott Fa Pipaasztal
Antik csontból faragott szipka
Antik madaras pipa dohánytartó (M2655)
718T. 1 Forintról! Antik Tajték Pipázó készlet, ezüst kupakkal, szipkákkal, eredeti dobozában.
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: