Összes termék (314 tétel)
Egyéb régiség
(313)
antik sérült festmény
(314 tétel)
Keresőszó: antik sérült festmény
1. oldal / 6
Antik festmény 74x59 cm
Régi férfi portré 19. század
Nagybánya, 2db antik olaj/vászon festmény, 1880-1910, szignózott, eredeti festmények.
1ft licit! Antik csendélet
1 Ft-os aukció! RITKASÁG! Szent Istvány Titus 1822-1888 szlovák festő ! Szakállas férfi portréja!
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
Antik Jelzett Olajfestmény - Otto Weiß - Tájkép
1 Ft-ról! 17-18. századi francia, vagy spanyol olajfestmény!!
Festmény ! Régi festmény !
Az olvasó férfi MEDNYÁNSZKY jelzéssel.
Régi kép keret nélkül antik festmény
Vadász festmény - nyomat antik sérült keretben - Róka találka őzzel
Eölvedy Gachal J festmény: Halászok
1 ft os aukció! Demjén László 1889, Női portré. 41 cm szer 53 cm
Madarassy György Tamás Délután restaurálandó
17-18.századi egyházi festmény
G Giusti : Velence
Rónay Kázmér(1883-1971): Velence, 1926. Gyönyörű, keretezett antik festmény, garanciával.
Csontváry jelzéssel - Olasz táj
Benczúr Gyula :A vén szamár c.képe után készült korabeli tanulmány vagy másolat
Antik szent kép 170cm
Bálint Árpád : Kos fej , olaj vászon festmény
Antik Olajvászon Festmény - Portré
Nagy méretű, XIX. sz-i osztrák tájkép fillérekért! 100*74 cm
Vízparti tájkép a XIX. századból .
Jézus festmény, olaj vászon XVIII.sz vége - 51379
FK/101 - 150-170 éves antik gyönyörűség! Ismeretlen festő – Kislány kalitkával című festménye
Joseph Hoeger ( 1801.nov.3. - 1877.màj.13. ) - festmèny
Antik festmény
Antik férfi portré, olaj/vászon, 1882(?),szignózott, eredeti.
Antik vászon festmény.
Glück Gábor Tájkép
Nánási Fodor Gerzson portré
Antik festmény
1800as évek: Vermes Ágoston üvegfestmény, nagyon ritka darab!
Antik akt festmény, olaj, vászon, eredeti, szignózott, 1850-1920körül.
Antik festmény(Benkhard Ágost)
Szüle Péter Krumplit pucoló lány - Enteriőr
Antik festmény kb 120-140 éves lehet
Romantikus táj, óriási XIX. sz-i festmény
Aprólékos, lemezre festett antik szentkép
Antik, szignós festmény, olaj, vászon, 40x50 cm+keret
Házioltár a szent családdal, nagy egyházi falidísz kép
Kern Ármin festmény
Kléh János (1881-1919)-Szolnok,Tisza part, templommal, eredeti olajfestmény.
Pogány Lajos( 1873-1941): Magyar huszár lovával
Gyönyörű és hatalmas, szignós antik olaj/vászon festmény, 1900-1920 körül. 1 hetes aukció!
Lotz Károly? GARANTÁLTAN RÉGI
Antik olaj fa nívós szignált németalföldi hölgy festmény Henry Kokken sérült keretében Nr 33.
Mária Magdolna olajfestmény 20 század elej
MOLNÁR JÓZSEF(1821-1899):Tájkép alakkal
Antik olajfestmény, madonna ábrázolás, 1800as évek, szignózott.
Rejtett szentkép olaj 70x100 cm régi Madonna festmény van átfestve
ŐRANGYAL, XIX. SZ-I FESTMÉNY
Antik szignózatlan tájkép .
Keresztút ábrázolás, olaj festmény
Márk Lajos szignójával, előkelő úr portréja, antik olajfestmény, 1 forintról.
Olaj technikával készült festmény/tájkép, ismeretlen festő munkája,sérült, aranyozott keretben.
Noi portre nagyon régi restauralasra szorul néhol szakadt felülete töredezett fotózva igazi régiség
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
Ugrás erre az oldalra: