Összes termék (158 tétel)
Bútor
(38)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Képkeret
(19)
Otthon, háztartás kellékei
Tükör
(96)
biedermeier tükör
(158 tétel)
Keresőszó: biedermeier tükör
1. oldal / 3
Antik Biedermeier tükör 54x40cm
Biedermeier állótükör keret
Antik Biedermeier fa több rekeszes tükrös ékszertartó láda
Biedermeier tükör aranyozott keretben csiszolt üveggel 60x44 cm
Antik Biedermeier keret képkeret tükör keret festmény 1800-as évek ( hibás )
Antik faragott fa ónémet tükrös előszobafal előszoba fal 4426
Biedermeier tükör
Kicsi, karcsú, antik biedermeier, intarziás, tükrös, csiszolt üveges kis vitrin
Antik 1800-as évek asztali tükör fiókos zárral,villegő.Fésülködő asztal,pipere
SZÉP BIEDERMEIER KIS FIÓKOS BILLENTHETŐ PIPERE TÜKÖR -kb 1870/80 -EREDETI ÁLLAPOT-
Antik Biedermeier Vintage Tükör 75x50cm
Antik ovális Biedermeier festmény, tükör portré keret, aranyozott 1800-as évek
Biedermeier nagyméretű ezüstmetál tükör
Biedermeier ökörszemes aranyozott és svartnis diófa borítású tükör. 100 x 65 cm.
Antik széles aranyozott képkeret festmény tükör dekoráció keret, Barokk biedermeier stílusú mintás
Tornyos tükör nagy méretű kimondottan dekoratív mutatós. Biedermeier stílusú.
Biedermeier tükör, aranyozott keretben. 69 x 49 cm.
Biedermeier széles fa képkeret üveggel, tükör keret
Leáraztam.! Antik biedermeier tükör keret 1800-as évek eredeti.Festmèny keret képkeret.
Antik biedermeier tükör Eredeti antik 1800-as évek hatalmas méretű impozáns laparany.
Hibátlan, gyönyörűen restaurált, antik, intarziás, körbe üveges és tükrös biedermeier vitrin
Biedermeier széles fa képkeret, tükör keret
Tükrös, üveges vitrin - XIX. század második fele, bidermeyer stílusjegyekkel
Gyönyörű antik Bíedermeier,kép, tükör keret festmény képkeret gyüjteménybe dekoráció célra is
Biedermeier tükör aranyozott keretben.
Biedermeier állótükör cseresznyefából, nagy szép, azonnal használható állapotban!
Biedermeier tükörkeret hatalmas.98x66cm. Alkudható!
Antik Barokk Biedermeier stílusú Asztali kitàmasztós tükör !
Gyönyörű Biedermeier tükör aranyozott
Bieder fésülködő tükör
Biedermeier ékszertartó fadoboz belső tükörrel
Antik biedermeier faragott tükör 60x48 cm
1C708 Antik vastag furnéros ívelt Biedermeier tükör
ANTIK BIEDERMEIER TÜKÖR " Mayerdori " részére
BÉCSI BIEDERMEIER FALI TÜKOR c,1840/50 szép restaurált LAKÁSBAHELYEZHETŐ ÁLLAPOTBAN OLCSÓN!!!
Antik Biedermeier keret a századforduló környékén készült festmény tükör keret
Biedermeier tükör aranyozott.
Ökörszem mintàs, téglalap alakú képkeret ràma festmény, tükör keret, Biedermeier, bíder stílusú
Gyönyörű, antik , biedermeier, körbe üveges, hátul tükrös vitrin / üveges szekrény
Biedermeier ovális furnérozott keretes metszett tükör, halszálka intarziával. Egyedi ritkaság.
Biedermeier keret, felújított! 120 x 80 cm, bieder képkeret, tükör, keret, tükörkeret
Antik Biedermeier fiókos pipere,fesulkodo tükör 1800-as évek szép àllapotban
Antik 1800 As évek laparany keret tükör ,fakeret, fazettàs-csiszolt tükör, Biedermeier,
Biedermeier tükrös sarok vitrin
Antik biedermeier asztali fiókos tükör
Biedermeier asztali tükör, fésülködő
Antik biedermeier tölgyfa keretes faragott tükör - még az eredeti üveggel
Vintage, antikolt Biedermeier álló tükör.
Biedermeier antik tükör ca.1860
Antik Biedermeier tornyos tükör, dekorációnak,alap, berendezés, gyüjtemény, Filmkellék,
Antik Biedermeier tükör
Biedermeier vitrin üveges tükrös
Biedermeier tükör 61x41cm
Antik nagyméretű tömör fa biedermeier fali tükör 78x60cm
ANTIK BIEDERMEIER ASZTALI , PIPERE TÜKÖR 58 cm
Biedermeier álló tükör
Biedermeier, fiókos tükör,pipere vagy fésülködő asztali bútor
Biedermeier stílusú falitükör
Antik Bíedermeier Ökörszem és képkeret,festmény tükör,képóra,lemez kép,bíder festménynek szent kép
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: