Összes termék (206 tétel)
Bútor
(205)
Porcelán
biedermeier vitrin
(206 tétel)
Keresőszó: biedermeier vitrin
1. oldal / 4
Biedermeier showcase
Biedermeier vitrin
Késő Biedermeier tálaló,komód,vitrin
Vitrin, üveges
Ritka, antik, karcsú, biedermeier cseresznyefa sarok vitrin
Biedermaier intarziás vitrines talalószekrény.
Biedermeier vitrin
Biedermeier üveges vitrin
Antik vitrines interziás biedermeier szekrény
Biedermaier vitrines szekrény.
Herendi Barokk Váza Nagyméretű Vitrin állapotban
Vitrines tálaló szekrény
Vitrin Biedermeier üveges vitrin
Biedermeier vitrin, 19. század
1K292 Antik polcos üveges Biedermeier vitrin 192 cm
0O634 Antik Biedermeier üveges szekrény
Kicsi, karcsú, antik biedermeier, intarziás, tükrös, csiszolt üveges kis vitrin
Biedermeier vitrin / sarok.
Biedermeier vitrin
Biedermeier stílusban készült szekrény, vitrin, XIX.szd közepe körüli
Antik, korai biedermeier körbe üveges bécsi diófa vitrin az 1850-es évekből
Biedermeier, Art Deco, fali vitrin, ereklye tartó,lámpa szekrény, kulcs tartó,Antik 100 éves,falióra
Antik bieder vitrin
Gyönyörű, restaurált, intarziás, körbe üveges biedermeier vitrin báró Praznovszky Iván jelzéssel
Sarokvitrin, falra akasztható biedermeier stylbútor
Biedermeier vitrin
Bieder Vitrin
Meseszép, restaurált. hibátlan, antik biedermeier tüktös, körbe üveges kis vitrin
Antik 1800-as évek, fali óra doboz Minta óra, Szobor tartó ereklye tartó kulcs tartó szekrény vitrin
Hibátlan, gyönyörűen restaurált, antik, intarziás, körbe üveges és tükrös biedermeier vitrin
Üveges, alul fiókos Bieder vitrin
Bieder kis vitrin.
Tükrös, üveges vitrin - XIX. század második fele, bidermeyer stílusjegyekkel
Biedermeier Osztott Vitrin
Biedermeier vitrin, nagy méretű [B07]
BIEDERMEIER VITRIN XIX. SZ VÉGE !
Bieder Vitrin
Biedermeier stílusú vitrin XIX. század közepéről
Antik bútor, Biedermeier vitrines írószekrény.
Biedermeier vitrin
Eredeti biedermeier tálaló, vitrines szekrény,
Gyönyörű, hibátlan politúros, intarziás, antik biedermeier diófa könyvszekrény / vitrin
Ékszer vitrines asztal felnyitható tetővel
Aufsatz vitrin biedermeier
Mária Terézia Vitrin
Vitrines komód
Antik félkörös hibátlan rézveretes vitrin.
Antik bidermaier vitrines szekrény 115x188x35cm
Biedermeier üveges vitrin eladó
Biedermeier Osztott Vitrin
Antik vitrin bidermeier
Biedermeier vitrines szekrény
Ritka Biedermeier vitrin 6 szögletű gyönyörű darab
Biedermeier vitrin !!!!
Biedermeier vitrin, 1860 k.
Gyönyörű, antik , biedermeier, körbe üveges, hátul tükrös vitrin / üveges szekrény
Neobarokk vitrin
Biedermeier vitrin
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: