Összes termék (9 tétel)
(9)
bruck hermina
(9 tétel)
Keresőszó: bruck hermina
Bruck Hermina antik festménye!
Bruck Hermina (1865 - 1944) CSENDÉLET KORSÓBAN
Bruck Hermina csodálatos antik festménye!Olaj, vászon
Bruck Hermina : Beszélgetők a patakparton
Bruck Hermina(1865-1944),Barackos csendélet
Bruck Hermina eredeti olajfestménye
KIÁRUSÍTÁS ! EREDETI BRUCK HERMINA / 1865-1944/FESTMÉNY : ENTERIŐR VIRÁGOKKAL
Bruck Hermina (1865-1944) kilátás a teraszról c olajfestménye 90x70 cm EREDETI GARNCIÁVAL !!!!
BRUCK HERMINA / 1865-1944/ : VIRÁGOS KAPU RÉZ OVÁLIS KERETBEN