Összes termék (22 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Könyv
Szobor
Vallás és spiritualizmus
(13)
buddhista antik
(22 tétel)
Keresőszó: buddhista antik
Antik Buddhista Zöld Tara Istennő Réz vagy Bronz Szobor.18.sz
ANTIK BUDDHISTA ,BRONZ ,TARA ISTENNŐ SZOBOR.TIBET,BURMA(?)XVIII-XIX.SZÁZAD
Antik patinás buddhista tanító kéztartás bronz áldás kéz fa talapzaton Buddha
ANTIK BRONZ DORDZSE - TIBETI BUDDHISTA SZERTARTÁSKELLÉK
Ezüst buddhista végtelen csomó motívumos kicsi medál
Antik bronz Buddha buddhista keleti ázsiai aranyozott bronz szobor 5,3 x 3,6 x 7,5 cm apró filigrán
Antik bronz Buddha buddhista keleti ázsiai aranyozott bronz szobor 5 x 3,5 x 7,5 cm apró filigrán
Antik-olt Kínai jelzett bolcs buddhista festés Kína japan azsia
Antik Tibeti Buddhista imakönyv, olvasó.
Antik thanka thangka keretben Buddha buddhista kép 140
Antik thanka thangka keretben Buddha buddhista kép nagy méret 578 6012
Antik Buddhista Tanka (fára festett) 1.
Antik Tibeti Shakyamuni Buddhista ima pecsét.
Antik Tibet tibeti buddhista buddha réz szertartási kis csengő Kína 822 5602
Antik zománcozott ezüst muzulmán TALIZMÁN vagy buddhista PHURBA
Antik buddha szobor arany festéses bronz buddhista buddhizmus 944 6085
Ritka érdekes ezüst Buddhista gyűrű.Buddha
ANTIK RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT ÉS FARAGOTT BUDDHA BUDDHISTA FA SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELET
antik buddha patinás bronz szobor tanító kéztartással igényed dekoratív munka buddhizmus buddhista
Antik tibeti buddhista bronz cintányér Tibet tingsha csengő
0978 Antik Buddhista mala imalánc 42 cm
Antik buddhista Gau fényképpel.