Összes termék (18 tétel)
Egyéb régiség
Építőelem
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
csille
(18 tétel)
Keresőszó: csille
Öntöttvas vasúti kerék (bányavasút, csille)
Réz szénbányászati csille makett
Bányász Relikvia.Bányász Csillével.
Bányász csille
Bányász csille-régi fa-fém makett
CSILLE VASÚTI KOCSI FÉM MAKETT FA LAPON
H betűs csille jelvény, bányász relikvia - extra ritka!
Ritka !!! Eredeti Antik zománc tábla dómbor Bányász csille fogó macska kb 35x10cm
Réz csille, bányász emlék, alkudható!
Csille vagy kisvasút ütköző
Gyártelep csillékkel, festmény, olaj, vászon, támasztó hátlapján festménnyel
Régi réz bányász csille
Bányász relikvia ,Emlék a munkás évekre csille sárga rézből ,esztergált kerekekkel , 60as évek
Art Deco fajansz szobor, virágtartó, bányász fiú csillével
Antik bányász csille
Art Deco bányász figura csillével, fajansz
Várakozó vájár, csillével (öntöttvas)
Csille formájú cigaretta kínáló gyufatartóval