Összes termék (19 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(9)
Fémmunka
Kerámia
Militária
Otthon, háztartás kellékei
damaszkuszi
(19 tétel)
Keresőszó: damaszkuszi
Bulgár linómetszet, Damaszkusz-Szíria, keretezett, bontatlan
RAION SZAKÁCSKÉS DAMASZKUSZI ACÉL
Herbertz tőr, damaszkusz design
Damaszkolt acél pengés vadásztőr csont és szaru markolattal damaszk, acél damaszkuszi penge
Vitrines Damaszk damaszkuszi kés tőr vadászkés
Damaszkuszi kapu, Jeruzsálem (23), acélmetszet 1848, eredeti, 9 x 14, metszet, Szíria, Ázsia, Izrael
24k aranyozott toledói damaszkuszi acél kitűző
Toledói 24 K Aranyozott Állítható Gyűrű Damaszkuszi Technikával Készült
ÚJ! Toledói 24 K Aranyozott Mandzsettagomb / Damaszkuszi Technikával Készült
Régi Japán AMITA ezüst bross damaszkuszi ezüst és arany intarziával
Régi Japán AMITA bross damaszkuszi ezüst és arany intarziával
Toledói bross damaszkuszi technikával, 24 karátos aranyozással
Régi japán réz karkötő damaszkuszi technikával
Damaszkuszi pengés vadászkés
Antik damaszkuszi pengés,farkas fejes bicska,zsebkés,kés
Bronz fali kép plakett SZENT PÁL DAMASZKUSZ lóvas
16.sz-di IZNIKI"Damaszkuszi zöld-lila"mintás-MAJOLIKA -37 cm
Damaszkuszi tűzzománcozott mesterjeles karperec.
Damaszkuszi ékszer garnitúra