Összes termék (6.104 tétel)
(6077)
Gyűjtemény
(26)
olaj karton
(6.104 tétel)
Keresőszó: olaj karton
1. oldal / 102
Eladó egy Mihalovits Miklós jelzéssel olaj-farost technikával készült hibátlan hordozójú festmény.
Gyenes Gitta art deco festmény cigarettázó nő lány modern avantgard
IRCSIK JÓZSEF "Falusi utca"
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 70 x 56 cm-es nagyságú.0193
Olaj/ farost tájkép
Krausz Imre Sándor: Balatonfüred
JÓZSA JÁNOS VELENCE
1M076 Ismeretlen festő xx. század első fele : Karácsony
Régi tájkép olajfestmény
K. Spányi Béla: Mocsaras táj
Szignózott olaj festmény
1 Ft-ról indul! Gyönyörű olajfestmény, Magas Tátra! Jelzett, ismeretlen művész! 42x60cm plusz keret!
Eladó egy Maróthi Major Jenő jelzéssel olaj-farost technikával készült hibátlan festmény.
Murin Vilmos (1891 - 1952) RÓZSA CSENDÉLET
NYUGAT-EURÓPÁBAN Is ELISMERT . BÁNFI JÓZSEF, AKT MŰTEREMBEN .
NYUGAT-EURÓPÁBAN Is EL ISMERT BÁNFI JÓZSEF , 46 cm X 30,5 cm .AKCIÓS ÁR
SZENTENDRE . BÁNFI JÓZSEF 1936- CSODÁS , HAGULATOS . FESTMÉNY
NYUGAT-EURÓPÁBAN Is EL ISMERT BÁNFI JÓZSEF , NAGY 35 cm x 50 cm AKCIÓÓS ÁRON MOST
Fáber József eredeti festménye 631
Szignózott olaj festmény
Kutlán István Olajfestmény
BÁNFI JÓZSEF 1936 - , CSENDÉLET ASZTALON . KUBISTA , ABSZTRAKT FESTMÉNY .
Szignózott olaj festmény
Antik szignált festmény szép keretben 596
Antik festmény 575
Szignózott olaj festmény
Bánfi József Vadász és kutyája a téli erdőben
Körtvélyessy Magdolna festmény, olaj, karton, 70x54 cm-es kereben
Mednyánszky aláírással
Szignózott olaj festmény
Oszeres részére ! Czakó Rezső: Eredetiség igazolással: SZÁMLÁVAL
Szignózott olaj festmény
Szignózott olaj festmény
El. Kazovszkij jelzéssel olaj,karton festmény, 70 x 50 cm-es. 0190
Zórád Géza: Eredetiség igazolással, Számlával
ANTIK OLAJ/VÁSZON KARTONRA KASIROZVA a képeken látható állapotban
Csáky jelzéssel: Bontatlan originál, Számlával
Régi festmény
Régi festmeny - két darab együtt
Régi festmény
Ismeretlen festő alkotása,FLORENTIN keretben 20x25-s olaj karton
Antik portré
Antik szignált festmény 458
Fábry jelzèssel !
Várady Gyula (1866-1929)
Szignózott olaj festmény
Antik szignált festmény 422
Szignózott olaj festmény
Csepeli Németh Miklós - Házikó 70 x 100 cm olaj, karton
Hatalmas virágcsendélet, olajfestmény
Kislány, rendkívül bájos
Antik szignált festmény 420
AKCIÓS ÁR !!! Antik festmény, 1900-as évek eleje, olaj karton, kerettel 37 x 47 cm, jjl. Pásztor
Bánfi József: Szentendre a Dunával
Antik szignált festmény 408
Antik szignált festmény 410
Antik festmény 411
Aba-Novák szignóval
Bánfi - "Olvasó Rabbi"
Herman Lipót festmény(Séta az erdőben)
60
60
80
100
1
2
3
4
5
102
Ugrás erre az oldalra: