Összes termék (21 tétel)
Ékszer
Gyűjtemény
Numizmatika, Pénz, Érme
(10)
Szobor
Vallás és spiritualizmus
patrona
(21 tétel)
Keresőszó: patrona
Antik fotó képeslap/ KüryKlára művésznő huszárként Patrona Hungariae zászlóval 1900ból
1L416 Patrona Hungariae - Magyarok Nagyasszonya jelzett ezüst érme
10000 KORONA 1923 - "PATRONA HUNGARIAE" ...BANKJEGY - nagyon szép! (EF)
Antik 1768-ban vert ezüst tallér pénzérmére "Patrona Bavariae" Szent család vallási zománc medál
1K471 Patrona Hungariae - Magyarok Nagyasszonya ezüst érme
DÉNAR KB Patrona Hungaria korabeli hamis
Magyar festő, XVIII. sz.: "Patrona Hungariae" olaj festmény, 118*65 cm
Patrona Hungariae 32 mm medál (id45072)
Ezüst Patrona Hungary érem PROOF 1994
Patrona Hungaria kitűző
Szűz Szt. Margit - Patrona Hungariae, régi, fém medál
18 FILLÉR 1943 A magyar egyház PATRONA HUNGARIAE 154B
24 FILLÉR 1943 A magyar egyház PATRONA HUNGARIAE 158B
‘Sanctus Josephus Patrona Hungariae’ medál
"Sanctus Emericus / Patrona Hungariae" ezüstözött medál.
Máriahegyi János: Mária a kisdeddel, Patrona Hungariae-szobor
Antik 835 ös ezüst PATRONA BAVARIAE /MÜNCHEN medál és lánc
1866 Patrona Bavaria ezüst érme
"Sanctus Emericus / Patrona Hungariae" emlékmedál
Bozó Gyula(1913-2004):1986.300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól PATRONA HUNGARIAE
Mária Terézia rézdénár 1763 (patrona)