Összes termék (328 tétel)
Bútor
(7)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
(24)
Képkeret
(211)
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
Tükör
(68)
tükörkeret
(328 tétel)
Keresőszó: tükörkeret
1. oldal / 5
Empire stílusú aranyozott fa keret,képkeret,tükör keret
Florentin képkeret, tükör keret, tükörrel együtt
Vintage, faragott tömörfa képkeret, tükör keret
Ezüst kézi tükör keret.
Antik hatalmas mèretű tükör keret festmèny keret aranyozott mintàs blondel kellèk
Antik gyönyörű 60 x 80 as szèles blondel keret.Festmèny keret tükör keret ,fekvő àlló is. VIDEÓ !
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
Nagyméretű, Schöninger márkájú, fazettás, csiszolt tükör, rózsaarany/bronz-tükör keretben
Nagy méretű ezüst blondel keret képkeret tükör tükörkeret
Régi fali ovális fém tükörkeret képkeret virágmintás 40 cm
Ovális nagy méretű blondel keret tükörkeret
Antik tükörkeret párban ca.1830
Szecessziós Art deco festmèny keret , tükör keret fakeret ràma dekoràció
Szecessziós tükörkeret diófa, politúrozott , fa képkeret
Antik Biedermeier keret képkeret tükör keret festmény 1800-as évek ( hibás )
Eredei blondel keret tükörkeret tükör 56,5x68 cm
Arany-fa blondel képkeret, tükörkeret, 139x72 cm
KIÁRUSÍTÁS !!! :) Gyönyörű, antik florentin képkeret / tükörkeret
NAGYMÉRETŰ ARANYOZOTT ANTIK KÉPKERET TÜKÖRKERET KERET KB.70X100 CM
Nagyméretű ovális antik képkeret tükör keret
Antik festmény vagy tükör keret !
Antik Florentin faragott kép/tükör keret
Mid-century-Nagyméretű fa fehér-arany gyöngysoros ovál tükörkeret, képkeret
Széles keret képkeret tükör keret, Festmény keret 60x80 !Nagy méretű legalább 100 éves, Blondel!
Vintage régi nagy képkeret fotó kép keret tükörkeret fotókeret 64 x 54 cm tükör keret
Képkeret laparanyozott, festmény keret, tükörkeret.
Kovácsoltvas fali tükör keret
Blondel képkeret, tükör keret
Gyönyörű àlló vagy fekvő kèpkeret tükör keret festmèny keret Blondel keret szèles aranyozott.
Gyönyörű fekete arany kèpkeret ,tükör keret,fesrmèny keret 50 x70 cm
1O651 Antik ovális alakú aranyozott képkeret tükörkeret 50 x 40 cm
Kép, festmény tükör keret, külső méret 61,5x69 cm, belső 51,5x59cm
1O728 Gyönyörű szecessziós mintájú piperetükör sminktükör tükörkeret 49 cm
Antik szent kép aranyozott keret, Festmény keret,tükör keret,ràma képkeret
Üvegezett, arany-fa blondel képkeret, tükörkeret, belső méret
Bieder tükörkeret, képkeret
Antik Blondel keret, képkeret tükör keret 60x 80 fészek méret.
Szép kép laparany-fehér fa keret festmény keret, Tükör keret, kétféle méret használható
Szecessziós kép vagy tükör keret.
Blondel keret képkeret tükör keret festmény, rézkarc ràma
Kép, festmény tükör keret, külső méret 64,5x55 cm, belső 54,5x45,5cm
DT/005 - Vintage képkeret, tükörkeret
Biedermeier széles fa képkeret üveggel, tükör keret
Mid century-gényes arany gyönysor díszes- nagyobb ovális képkeret,tükörkeret
Barokk kép vagy tükör keret
Antik kis tükör keretben!
Leáraztam.! Antik biedermeier tükör keret 1800-as évek eredeti.Festmèny keret képkeret.
Csodálatos képkeret, tükörkeret a századfordulóról 54x64 cm
Antik robusztus gyönyörű laparannyal aranyozott festmény keret, képkeret tükör keret igényes. Videó!
Antik öntöttvas barokk kép/tükör keret, jelzett
2. Nagyméretű szecessziós topolyafa alapú képkeret vagy tükörkeret
Vintage régi nagy 71 x 61 cm blondel kép keret tükörkeret képkeret tükör keret
1L913 Régi ovális alakú réz tükörkeret metszett tükörrel
Ónémet faragott fa tükör keret - nagy méret
Képkeret - Tükörkeret aranyozott fa
Vintage blondel kép keret tükör keret a képeken látható állapotban.Alkudható!
Nagyméretű állókeret, képkeret, tükörkeret fából
Széles festmény tükör keret képkeret fekete-arany! Fészek 55x43cm.
Biedermeier széles fa képkeret, tükör keret
Fekete mutatós kép keret, festmény keret, tükör keret
Régi art deco ovális nagy 76 x 50 cm képkeret tükör keret fotókeret kép keret
Széles keret képkeret tükörkeret 60x75 cms képhez
Régi képkeret, tükörkeret üveglappal
Gyönyörű antik Bíedermeier,kép, tükör keret festmény képkeret gyüjteménybe dekoráció célra is
Antik BIEDER keret, képkeret/tükörkeret
Antik nagyméretű réz képkeret/tükörkeret / 73,5 x 64 cm!!
Nagy méretű képkeret, tükörkeret
Biedermeier tükörkeret hatalmas.98x66cm. Alkudható!
Régi tükör keretben
Kovácsoltvas tükörkeret képkeret fekete 70*48 cm
ARANYOZOTT BLONDEL KÉPKERET TÜKÖRKERET KERET 60X90 CM
Szecessziós pirogránit képkeret v. tükörkeret keret
Kecske motívumos nagy méretű kézzel faragott afrikai tükör-keret eladó
64 x 52 Blondell kép/ tükör keret eladó
Faragott fa nyeles kézi tükör keret
Antik Biedermeier keret a századforduló környékén készült festmény tükör keret
BIEDERMEIER STÍLUSÚ MASSZÍV FA KÉPKERET - TÜKÖRKERET ( NAGY ! )
Káprázatos tükörkeret! (tükör nélkül) Teljes méret :133cmx76cm!Leirást olvassa el.
Ovális àttört Florentin stílusú gyönyörű laparanyozott, festmény tükör keret, képkeret
80
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: