Összes termék (43 tétel)
Ékszer
(43)
trifari
(43 tétel)
Keresőszó: trifari
TRIFARI TM aranyozott tűzzománc bross
Régi híres TRIFARI klipsz 1950-es évekből
Trifari stílusú retro fehér gyöngyös klipsz
Ritkaság! régi elegáns Trifari kollié
Meseszép régi Trifari valódi aranyozott karkötő
Vintage Trifari bross
Régi trifari márkájú bross
Eredeti trifari márkájú bross
Antik Gyulytoi Szignalt Crown Trifari Elefant Bross
Régi TRIFARI arany színű bross
Eredeti trifari márkájú ékszer szett
egyedi használatlan új TRIFARI fülbevaló pár USA magánimport
Trifari klipsz fülbevaló
Clip Mates TRIFARI bross pár
Jelzett Trifari bross, kitűző
Trifari nyaklánc a 70-es évekből, jelzett
TRIFARI ezüst színes kristályköves klipszes fülbevaló
Jelzett, Trifari ezüst színű karkötő
Trifari aranyozott beszúrós fülbevaló
Vintage Trifari bross
Trifari fülbevaló fekete zománccal és csiszolt hegyi kristályokkal díszítve, Új!
TRIFARI-jelzett BROSS,a híres amerikai divatcég egyik darabja kb az 1950-es évekből
Aranyozott Trifari bross
Trifari nyakék
Trifari klipsz
Aranyozott TRIFARI márkájú kitűző (201220)
Trifari márkájú vintage brosstű, nagy méret
Crown Trifari vintage bross
TRIFARI KLIPSZ
Vintage klipsz fülbevaló 6 pár egyben Trifari Monet, jelzetlen
TRIFARI 1970-80 kollié nyaklánc arany fekete zománc kristály
Trifari1940-es évek Crown Trifari bross Virágkosár strasszköves tűs könyvdarab
Eredeti Trifari kitűző
Retro Trifari aranyozott nyaklánc
Szép régi Trifari bross.
Retro fülbevaló pár - aranyszínű, piros zománccal - Trifari / Monet design újragondolva
Trifari1940-es évek Crown Trifari bross strasszköves tű
TRIFARI New York 1970's arany Nyaklánc
Vintage Trifari aranyozott fülbevaló
Crown TRIFARI ezüst tónusú jelzett Nyaklánc
Ritka Crown TRIFARI New York 1950's 18kt aranyozott Nyaklánc