Összes termék (58 tétel)
(37)
Gyűjtemény
Könyv
Vallás és spiritualizmus
(14)
vallási festmény
(58 tétel)
Keresőszó: vallási festmény
Vallásos témájú olaj vászon festmény
Berény Róbert könyv, festmény, festészet
Régi festmény nyomata A megkoronázott Mária a Kisdeddel fa lapon kifejező forma és színvilággal
Magyar bélyeg – magyar festmények, Egyház, vallás; 1973 (amatőr gyűjtemény)
Hatalmas 5 részes Szentlélek festmény reprodukciója gyöngyvászonra, ajánljon!
2 db vallási jelenetű domború üvegre festet? agyalkás kép vagy festmény?
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #1
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #5
Arno von Riesen Szűz Mária alvó Jézusra vigyáz festménye alapján papírnyomat 100 cm x 68 cm
Óriás Buddha kép 115x95 - olaj vászon - Ázsia, vallás, buddhizmus, keleti filozófia
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #4
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #6
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #2
Vallási egyházi kereszténység témájú festmény vászonra #3
Barkovits Margit 2004 jelzéssel, Jézust ábrázoló vallási festmény, jelzett, keretben. Olaj-karton
Vallasi téma, Szűz Mária, kis Jézussal
Hodegetria - Hodegitria Útmutató Istenanya ikon festmény
Szép kis festmény nagyon jó színvilággal tájkép, falukép, vallásos, életkép
Szokatlan fiziognómiákkal Régi Ortodox ikon Szentháromság festmény másolat, arany repedezés hálóval
Bihari Emma: Jézus a virágzó fa alatt (régi, jelzett olaj-v.) keresztény, vallásos mű, Jézus-portré
Eladó antik vallásos témájú kép
MÉRETES VALLÁSOS TÉMÁJÚ SZENTKÉP,MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT IKON JELENETEK,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
Bibliai.Vallás.Jeremiás Próféta.Emberek
Antik festmény képeslap angyalkás
Nagyon régi vallásos témájú kép. Belga
Nagy Pasztell kép vallásos (ifj Sztankő?)
MAGVETŐ JÉZUS (olaj-karton 30x40,5) Biblia, vallásos, életkép, jelenet
Barokk festmény,18.sz. Szent József a gyermek Jézussal
Vallási támájú, festmény, korának megfelelő állapotban. A kép mérete: 22cmx26cm.
Vallásos porcelán medál fém foglalatban egy klasszikus festmény után
Nagyon szép antik keretben Bibliai idézet 1.Timotheus 2:5 vers / vallási kép
Antik román vallás ikon festmény vas lemezre festve keretben Nr 42.
Ikon vallási kép fa táblán
Mátyás József (1930-2002) 'Család',1992-Különleges hangulatú vallási jelenet ábrázolás (olaj-vászon)
Régi,Jézust ábrázoló vallási témájú kép
Salvador Dalí Pater noster A Miatyánk tíz nyelven Dalí 9 festményével képzőművészet vallás fél méter
Szignozott vallásos olajfestmény az 1800-as évekből
Modern Jézus festmény , portré egyházi vallásos kép akár 1 Forintért
Szépen megfestett, csodálatos Jézus portré egyházi vallási s festmény realisztikus
Antik metszet. Thomas Stothand festménye nyomán metszette A. Suntach. Kézzel számozva, keretezve
Antik metszet Thomas Stothand festménye nyomán. Metszette A. Suntach. Kézzel számozva, keretezve
Than Mór "Vallásos kép"
Than Mór "Vallásos kép"
IKON ... VALÓBAN FA TÁBLÁRA OLAJ FESTMÉNY , HÁTOLDALON VIASZ PECSÉTTEL !!! !
Régi vallásos festmény
Vallásos kép
Antik nyomat festmény után
Vallási témájú festmények képeslapon #5 - postatiszta képeslap
Vallási témájú festmények képeslapon #1 - postatiszta képeslap
Vallási témájú festmények képeslapon #2 - postatiszta képeslap
Vallási témájú festmények képeslapon #4 - postatiszta képeslap
Nagyon szép vallási kép, 3 dimenziós !
Szép vallási kép ! 46 x 37 cm
A SZENT CSALÁD ANGYALKÁVAL OLAJ FESTMÉNY
Vallásos témájú képek
ikonszerű festmény
Nagyméretű, vallásos festmény, üveg alatt, keretben.
Vallási témájú Vászon festmény