Összes termék (27 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
Lámpa, csillár
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Szobor
Üveg
(7)
Vallás és spiritualizmus
ólom
(27 tétel)
Keresőszó: ólom
Ólom üveg betétes fa sarok szekrény ritka szép darab.
Antik ólom kristály tálca 685
Ólom Kristály Talpas Kínáló Asztalközép Bohém
Lovag figura. Ólom katona.
Jelzett ólom vagy fémkatona 742
Ólom katona Napóleon
Antik,ólom,zarándok szobrocskák,szentek szobrocskái
Antik ezüst szelence, gyógyszertartó, bíbor ólom üveggel.
MÉRETES BRONZ SIVA SZOBOR,HINDU ISTENSÉG,ÓLOM BLOMBÁVAL ELLÁTOTT,EREDETI ARANYOZÁSSAL
Régi ólom plombák gyűjtőknek!
Középkori puskagolyók ólomból gyűjtőknek!
Ólom- kristály nagyméretű váza 181
Ólom kristály váza 120 éves
Festett űveg falidisz olom keretben
Ajka kristály aperitifes pohár páros, ólom kristály, csiszolt üveg, kobalt kék
Ólom üveg láma.
Sérült ,régi òlom boxer
Régi ólom tank
Ólom kristály éjjeli lámpa. Szép búrával. Réz díszítéssel.
Antik ezüst szelence ékszertartó.Bíbor ólom üveggel.
Ólom érme
Ritka nagy méretű ólom Szamuráj figura
Ritka Német roham katona ólomból
Ólom kristály poharak
Ólom kristály poharak
Lófigura - ólom