Összes termék (48 tétel)
Kerámia
(48)
ónmázas
(48 tétel)
Keresőszó: ónmázas
Bélaháza (Boleráz) 1850 k. festett ónmázas fajansz tányér
0T354 Régi fekete ónmázas kerámia váza GYULA 1932
0S105 Régi jelzetlen ónmázas falitányér pár 21 cm
Antik Holland fedeles ónmázas váza
Ón mázas kuglóf sütőforma !
Erdélyi bokály. Torda, az 1800 - as évekből, ón mázas, m: 22 cm
Erdélyi - ón mázas, bokály kancsó / 1800 - as évekből
Antik Céh kancsó, ónmázas keménycserép. 19 sz. 40 cm.
Ónmázas cserép bokály, Felvidék
Szentelt víz tartó, Tolna megye (Szakcs ?), 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, m: 22,5 cm
Bokály, felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, m: 21,5 cm
RR!!! Ónfedeles, ónmázas fajansz kupa, 1700-as évek (18. sz.) eleje, német RR!!!
Bokály, felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
Antik, ónmázas falitányérok (Erdély)
Ón mázas patikai edény, a 19. sz. - ból
Antik ónmázas bokály, 22,5 cm (Felvidék)
Bokály, Stomfa. 1800-as évek eleje, ónmázas fajansz.
1904 - ón mázas, patikai edény
Patikaedény ónmázas fajansz, peremén apró mázhibákkal, de jó állapotban. Magassága 11 cm
Antik, ónmázas falitányér (Telkibánya)
R417 A4 Antik ónmázas kerámia falitányér
Itáliai olasz kancsó korsó kiöntő ónmázas fajansz 19.sz-ból
ERDÉLYI SZÁSZ? ÓNMÁZAS BOKÁLY 18. SZÁZAD KÖZEPE 23CM
Nagybányai ónmázas kerámia váza
1262 E5 Antik kőcserép ónmázas korsó
Ònmàzas birkàs règi korsò
Olasz ónmázas patika edèny
Fehér ónmázas kerámia tál, kézi festésű habán motívumokkal
Régi, ónmázas majolika korsó
Antik ónmázas bokály
Antik ónmázas kerámia, Felvidék (jelzett)
Antik ónmázas fedeles korsó 1762 böl
Antik ónmázas kézifestésü csempék
Felvidéki poszthabán ónmázas tányér
Ónmázas ónfedeles kupa 1834-es dátummal Felvidék? Stomfa?
2 db ónmázas cserép kerámia kulacs XX. sz. eleje Kaposvár
Ónfedeles kancsó- ónmázas fajansz
Régi ón mázas köcsög / kancsó
Ónmázas Badár falitál
Ónmázas fajansz tintatartó - Stomfa MUZEÁLIS
HOLICSI ?? ÓNMÁZAS EDÉNYKE
antik ónmázas fajansz tál, törött, ragasztott
Kézzel festett ónmázas butella Malév ajándêk
Antik ónmázas fajansz dísztál Frankfurt 17-18. század
Ónmázas fajansz tál Boleráz (Bélaháza) XVIII. sz. vége
Ónmázas fajansz víztartó
Antik ónmázas tároló
HOLICS ÓNMÁZAS FAJANSZ TÁL 1770-ből