Összes termék (27 tétel)
(19)
(7)
Otthon, háztartás kellékei
üveg festmény
(27 tétel)
Keresőszó: üveg festmény
Ólomüveg falikép 759
AKCIÓS Ár! Csendélet zöld üveggel és gyümölcsökkel festmény, olaj falemez, kerettel: 38 x 48 cm, jn.
Címer kupola üveges képkeretben
Mácsai István: Virágcsendélet kék üveggel
SZINVONALAS ANTIK német AKVARELL -pár 1900k eredeti FA KERETÉVEL üveg alatt bontatlan csak egyben
4db kép (A 4 évszak),üvegkép, üvegfestmény, üvegre festett kép, falidísz.
1800as évek: Vermes Ágoston üvegfestmény, nagyon ritka darab!
Tiffany jellegű üvegkép, ólomüveg festmény, talán Szent Dénes kép
4db kép, 4 évszak sorozat, üvegre festett kép, falidísz.
Sopron Orsolya tér, Mária-kút, szignózott. Ausztriában keretezve, tükröződésmentes üveggel.
ANTIK FESTETT TEJ ÜVEG VÁZA,LOVAS FESTMÉNY ÉS VIRÁGOK AZ OLDALÁN,HIBÁTLAN SZÉPSÉG
1800as évek, Mariahilf Madonna! Ismeretlen európai festőművész! Gyönyörű darab! Két üveg között!
Antik üvegfestmény 121
Edvi Illés szignóval, akvarell festmény, karton, üveg nélküli keret
1,-Ft Jelzett érdekes üvegfestmény
Csikóst ábrázoló antik olajfestmény, karton hordozón. 19.sz. vége. Gyönyörű keretben, üveg mögött
Đuro Popec, Duro Popec gyönyörű üvegfestménye
Pólya Tibor "Vadászok"
Antik üveg kép
EGY FORINTRÓL - ÓLOMKERETBE FOGLALT, BIBLIAI JELENETET ÁBRÁZOLÓ ÜVEGKÉP
Szomszédolás, akva, üveg mögött, keretben
Kunffy Lajos "Pihenő nő"
Rippl szignós pasztell papír
Nagy Sándor (Gödöllő) - Szecessziós üveg mozaik terv
Nagy Sándor - Üveg mozaik terv
Boros Miklós - Libapásztor Lány! RITKA 1945
Nagy Sándor (1869-1950) - Üveg ablak terv