Összes termék (82 tétel)
(38)
Gyűjtemény
(34)
Kerámia
Könyv
Militária
Porcelán
Üveg
Vallás és spiritualizmus
��gy��
(82 tétel)
Keresőszó: ��gy��
1. oldal / 2
Gy Riba János 1902-1973 GARANTÁLTAN EREDETI
Zorkóczy Gy.- Aratás
1,-Ft Gyönyörű Gy.Ádám M. akvarell csendélet festmény
Sivághy Gy VÍzimalom a Dunán cca 1910 olaj falemez
Gy Molnár István ( 1933 -2010 ) , Tájkép kazlakkal .
Győr, Városháza. 1911 (?) Herman Izidor, Gy. A képen látható állapotban
Gy. Szabó Béla Fürdő Bivalyok 1949 kézi levonat
FK/094 - Rudnay Gy. jelzéssel – Libapásztor
Mannlicher Bajonett F.G.GY.
Kicsi rózsafüzér tartók és gy réz doboz.
Női akt festmény Lázár Gy
LICITEN ! EREDETI GYÖMRŐI SÁNDOR JÓZSEF/ Gy.Sándor József/ / 1887-1936/ VÁROSKÉP : MOSÓNŐK
Fametszetek - Gy. Szabó Béla illusztrációi az Isteni színjátékhoz
1900-1916, Bélyegtervek piros/zöld/kék színű próbanyomatai. Tull Ö., Háry Gy., Böhm J stb.148db!
Olaj-vászon technika, Szimko Gy. szignóval, XX.szd második fele. A vászon mérete: 42x29.5
Zorkóczy Gy. olajfestmény
KERÁMIA GY JELZÉSŰ HIBÁTLAN FIGURA
Hincz Gy Jelzéssel - Női portré ( 1 forintról indítom)
Gy.Riba Jànos tájkép festmèny, olaj, vászon, 60x80+ keret
Gy Molnár István: Kacsaúsztató
B.Gy szignos olaj vászon
Koleszár Gy. 1933. jelz.. : Fiatal női portréja
Jungfer Gy. festmény farostlemezen 47x42cm
1ft ról Berta Gy antik vastagon festett olajfestmény.
Absztrakt festmény V.Gy jelzéssel
"Benczúr Gy" szignóval ellátott festmény
Benczúr Gy. Freskóterv
B Gy Monogrammal ismeretlen festő 19-század második fele
Jakoby Gy. - Varázslatos virágcsendélet, garanciával!
Nagy Gy. Vegyes technika
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve balra lent:Rudnay Gy
Antik olaj festmény fára!!!Jelezve balra lent:Benczúr Gy.
1,-Ft Éliás Gy.Béla festőművész alkotása!
I. Világháború - 1916 - 16.h.gy.e. 12. század - Kudlák István hadapród - tábori posta
I. Világháború - 1916 - 16.h.gy.e. 12. század - Kudlák István - tábori posta
Telkibánya - alján Edler Gy. Telkibányán - 19.sz. közepe - szép állapot - antik porcelán
I. Világháború - 16.h.gy.e. 12. század - Kudlák István - tábori levél
I. Világháború - 16.h.gy.e. 12. század - Kudlák István - tábori posta
Tornai Gy. Szignós olaj vászon festmèny.
Xantus Gy. Sándor csendélet festmény
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: