Összes termék (251 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
(7)
Fémmunka
(69)
Gyűjtemény
(23)
(8)
Kerámia
(9)
Könyv
Militária
(10)
Numizmatika, Pénz, Érme
(7)
Óra
(7)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(65)
Szobor
Szőnyeg, Textil
Üveg
(8)
Vallás és spiritualizmus
Zene
��sz
(251 tétel)
Keresőszó: ��sz
1. oldal / 5
Zománc festett talpas üveg pohár (feltehetően 19. sz. végéről)
Súlyos színezett üvegváza, alján jelzés Sz.E. kézi munka (20/E2)
100-120 év körüli, Magyar Királyság címeres, ólomüveg ablak! M: 145cm, sz: 150cm,
1,-Ft Antik Jambiya arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr ezüst rátétes réz kés fegyver XIX. sz.
20.sz. eleje.Ismeretlen alkotó "Csónakban" című alkotása, olaj-karton, keretben. Jelzett.
Ingás falióra 19. sz vége
1 FT NMÁ! Dorotheum kvalitásos XX. Sz német festő Käfferlein akvarell tájkép festménye
Extra! Györök Leó (1847-1899) olajfestmény! 19. sz.tiszt képmása! Gondosan elrejtett szignóval!
378T.1Ft-ról 19.sz Magyar Ezüst800‰ 14.6g Ötvös ékszer Gránátkővel Türkizzel Igazgyönggyel Zománccal
1 Ft-ról! Zsolnay Pompadour II. 6 sz. süteményes/ szendvicses készlet, gyári állapotban!
1 Ft-ról! Zsolnay 6 sz. pillangó mintás kompótos készlet, hibátlan gyári állapotban!
1 Ft-ról! Zsolnay Pompadour II. 6 sz. kompótos készlet karácsonyra
SZÍNES LITOGRÁFIA, OSZTRÁK TISZT, 19. SZ.!!!
Biblia Sacra, antik(XIX. sz.) szlovák nyelvű biblia
Vespasianus császár i.sz. 69-79, AE római császári Sestertius érme
Hatalmas nèprajzi lakodalmas fazèk XIX.Sz vège
Schütz Cilli barokk faunfejes váza. 19 sz. 29,5 cm magas 27 cm széles
Vincent van Gogh után 20-ik sz-eleje közepe
XVI. sz. Magyar királyai ezüst pénzérmék
1 Ft-ról Osztrák olaj-vászon tájkép XIX. sz.
Bory Jenő ? 20-ik sz közepe második fele
Antik Biedermeier, 4 fiókos komód, 1830 körüli! BÁV szám a hátán! Mérete: sz:132/m:102/mé:64 cm
Antik aranyozott Francia kandalló óra szett. Jelzett, AD. Mougin, 19. sz.
Újpesti összekötő vasúti híd. Tempera festmény. XXI.sz.
Nyíregyháza, Osztrák Magyar Bank fiókja, Szabolcsi Agrár Takarékpénztár. 1570 sz. 1913.
Debrecen, Hajduvármegye székháza. 1914.1079 sz. Postán futott
Minikönyv - 50 ÉVES A SZOVJET SZ. K. SZ.
EZÜST TÁLCA - 322 g ezüst 18. sz. vége COPF kor GARANCIA
Antik különleges bronz tárgy 18.-19.sz ?
Szolnok, Polgári fiuiskola. 22. sz. Jó állapotban, postán futott.
Szolnok, Szapárry u. és a Nemzeti sz. 1923. Postán futott
Szolnok, Megyeháza.1915, Vasúti Lev.lap árusítás. 42. sz. postán futott.
Nagykanizsa, Részletek. 3500 sz. Weinstock, 1941. Postán futott
Nagykanizsa, Madártávlat. 579. sz. cca 1910. Postán futott
Kiskunfélegyháza, Látkép. 3835 sz., Weinstock 1949/ Részletek. 3884 sz., Weinstock (2 db)
Kiskunfélegyháza, Látkép. 6352 sz., Royko B.,1922. Postán futott.
Győr, Erzsébet tér. 2086/2. sz. Vasúti lev.árusitás, 1919/1923. Postán futott
Debrecen, Árpád-téri ref. templom. 7079 sz. cca. 1907
Balatonfüred, Parti részlet. 23075 sz., 1911
• Balatonfüred, Erzsébet-szanatórium. Karinger, I. 27. sz.,1948
Csávos/ Grăniceri (?) 915. sz. 1909 Postán futott.
19.sz. - Rohbock - Hradeki hámor - Acélmetszet - 11 x 16 cm. - Zugló (1)
19.sz. - Rohbock - Kohlbachi zuhatagok - Acélmetszet - 12 x 17 cm. - Zugló (1)
Ismeretlen Art-Deco nő 20-ik sz első fele közepe
Olajfestmeny.Szignózott. XX.sz. második felében készült.
19.sz. - Rohbock - Vágvölgye Lipótvára - Acélmetszet - 10 x 16 cm. - Zugló (1)
19.sz. - Rohbock - A Vágvölgye Trencsén mellett - Acélmetszet - 10,5 x 16,5 cm. - Zugló (1)
Antik bécsi falióra 19.sz ból, egy súlyos szerkezettel.
Rosenthal : Madaras falitányér ,limitált sz.
Ív-lény. XXI.sz-i akril festmény
Reneszánsz kelengye láda. 18 sz.
Spanyol vadásztőr 19.sz.vége
Ismeretlen festő 20-ik sz-eleje GARANTÁLTAN RÉGI GARANCIÁVAL
Ismeretlen festő 20-ik sz-eleje GARANTÁLTAN RÉGI
Bem rakpart alkonyatban. Tempera festmény. XXI.sz.
Csont szobrok, "A három majom". Figurák 7 cm magasak. Fa talpazattal 9 cm ma, 10 cm hossz, 3,3cm Sz.
Antik festmény 19-sz vége 20-ik sz eleje GARANTÁLTAN EREDETI
10 ft os aukció! Steidl Znaim majolika kancsó pár..19 sz
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: