Összes termék (18 tétel)
Egyéb régiség
(9)
Kerámia
Könyv
Militária
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
��szi
(18 tétel)
Keresőszó: ��szi
Ív-lény. XXI.sz-i akril festmény
19. 20.sz-i Pe. De. antik porcelán fali kávédaráló, Peter Dienes daráló
XIX. sz.-i olajos korsó, Felvidék 24cm
Lovasokat ábrázoló, nagy méretű, XIX. sz.-i olaj-vászon festmény
Szignált, XIX. sz.-i alkotás, 40x30 olajvászon, vakrámán
KORA XIX szi FIRENZE LÁTKÉPE 1820k metszet DIÓINTARZIÁS BIEDER keretben-üveg alatt bontatlan
18.sz-i Észak-Afrikai (Marokkói) puska
Sz.I Táncoló Lány
1 Ft-ról, minimálár nincs! 20.sz-i. női portré. Mérete kerettel:48x40cm, keret nélkül: 40x32cm.
Antik 19.sz- i nagymérető szentkép.
Lovaskatonákat ábrázoló festmény ( 19.sz.-i tábori élekép)
Beszédes Kálmán: Török férfi portréja(19.sz.-i festmény)
18.sz-i Capodimonte díszes csésze alátéttel
Zsolnay XIX.sz.-i kistányérok
Arnold Böcklin XIX.sz.-i festménye
19. sz.-i hatalmas hajómodell, Santa Maria, sérült
18/19 sz-i modori olajkorsó
Kézzel írt Korán lap 18.sz-i