Összes termék (13 tétel)
Ezüst tárgy
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Porcelán
Zene
1859
(13 tétel)
Keresőszó: 1859
Antik 1859-es Biblia 624
Franciszek Zmurko (1859-1910): Hetéra / litográfia /,Nincs minimál ár!
10 Fillér 1859 Szép állapotú
Svájci citera 1859-ből
RÉVÉSZ IMRE ( 1859 - 1945 ) IDŐS EMBER PORTRÉ ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !
Innocent Ferenc(1859-1934)hatalmas,3 képből álló olajfestménye, egyedi keretben. 1908.1 forintról!
ÁLOMSZÉP, ANTIK EZÜST KÍNÁLÓ, BÉCS, 1859!!!
Érme gomb 1/4 Florin 1859 10 db
INNOCENT FERENC(1859-1934):eredeti festménye
Teleki Sándor Garibaldi alatt 1859-ben 1883.!
Egyedi Muzeális Ó Herendi Tányér 1859!!!
5/10 KREUZER FRANT. JOS. I. 1859 A
Antik ezüst tetejű parfümös 1859