Összes termék (1.705 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(31)
(90)
Gyűjtemény
(397)
Játék, szabadidő
(40)
Kerámia
(12)
Könyv
(132)
Lámpa, csillár
Militária
(9)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(928)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(11)
Porcelán
(21)
Szobor
Szőnyeg, Textil
Térkép, atlasz, földgömb
Üveg
Vallás és spiritualizmus
Zene
1974
(1.705 tétel)
Keresőszó: 1974
1. oldal / 29
50.! SZÜLETÉSNAPRA :-) 1974 június 15 / Magyar Hírlap / Ssz.: 23209
Kártyanaptár,SZOT munkavédelmi osztály, balesetmegelőzés, gyerek modell,1974, (5)
Kártyanaptár,SZOT munkavédelmi osztály,grafikai rajzos, balesetmegelőzés, 1974, (5)
Retro Polaroid Zip kamera 1974
1974 május 6 / autó-motor / SZÜLETÉSNAPRA RÉGI EREDETI ÚJSÁG Szs.: 6527
1974 november 26 / Népszabadság / Születésnapra!? EREDETI ÚJSÁG! Ssz.: 23642
F2960 / 1974 INTERNABA bélyeg FDC-n
FF2969 / 1974 IV. Közgazdász Világkongresszus bélyeg FDC-n futott
FF2938 / 1974 Ellenállók bélyeg FDC-n futott
FF3001 / 1974 Anyaság bélyeg FDC-n futott
F2981 / 1974 Pablo Neruda bélyeg FDC-n
FF2999-3000 / 1974 Pataki István és Kreutz Róbert bélyegsor FDC-n futott
FF2949 / 1974 Salvador Allende bélyeg FDC-n futott
FF2940 / 1974 OTP bélyeg FDC-n futott
FF2936 / 1974 Európai Biztonsági és együttműködési értekezlet II. blokk FDC-n futott
FF2952a-d / 1974 100 éves az UPU II. blokk FDC-n futott
FF2968a-d / 1974 Fogaskerekű blokk FDC-n futott
B107 / 1974 Fogaskerekű blokk postatiszta
1974. Festmény (XIII.) - Szinyei Merse Pál - blokk** (400Ft)
1974. A Mars-kutatás eredményei blokk **
1974 május 16 / NÉPSZABADSÁG / SZÜLETÉSNAPRA!? Régi ÚJSÁG! Ssz.: 14481
Napozó nő, strand pillanatkép részlet Korényi Attila kortárs festő akvarell 1974.
CSEHSZLOVÁKIA 10 HALÉR /HALEROV 1974
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Lippelsdorf szőlőfürtös porcelán váza, jelzése 1951-1974 közötti GDR
1 Dollár 1974 Tajvan
25 Piaszter 1974 Szíria
10 Cent 1974 Hollandia
HASBRO Trouble shooter lánctalpas kétéltű játék autó, G.I. Joe 1974. hiányos
1974 forgalmi sor nylon tokban!
S2940 / 1974 OTP bélyeg postatiszta
50.! SZÜLETÉSNAPRA :-) 1974 április 12 / NÉPSZABADSÁG / Ssz.: 10764
Helikopter postajárat Szombathely-Budapest delizsánsszal 1974-ből
Magyar pénzforgalmi sorozat 1974 originált tokban
Ország-világ Nyári magazin 1974
(B) 1974. 100 éves az Egyetemes Postaegyesület** - UPU II. blokk - (Kat.: 350.-)
2 Forint 1974 ! Nem Volt Forgalomban ! Verdefényes !
Kanada 10 cent, 1974 Rolnizógép Hibával!!!
LAVO 2 retro műszer - LAVO 2 multiméter - gyűjteményi , eredeti leírás - hibátlan - 1974
S2988-91 / 1974 Bélyegnap - AEROFILA III. bélyegsor postatiszta
1P162 Pipinek Pupi jelzéssel : Asztali virágcsendélet 1974
50.! SZÜLETÉSNAPRA :-) 1974 április 12 / Magyar Hírlap / Ssz.: 23146
Ópusztaszer (1974-ig Sövényháza), Árpád-emlékmű körüli ünnepség az 1900-as év elején
Minikönyv miniatűr 2db egyben szépirodalom 70x50x8mm 1974
1974, 1976, 1978, 1979. Finnország 20 penni, (T-52)
Bihari Klára: Nincs tovább 1974
BELGIUM BELGIQUE 5 FRANK 1974 Réz-nikkel S35
5 Forint 1974 ! Csak 50001 db. !!! Nem Volt Forgalomban ! Verdefényes !
Sikota Győző: Hollóházi porcelán (Finomkerámiaipari Művek, 1974)
1974. házi állat bébik bélyeg sor A/4/1
20 Leva 1974 Bulgária
10 Leva 1974 Bulgária
1.000 Dinár 1974 Jugoszlávia
S2970-6 / 1974 Festmények XII. - Magyar Festők művei bélyegsor postatiszta
50.! SZÜLETÉSNAPRA :-) 1974 április 11 / NÉPSZABADSÁG / Ssz.: 10765
Kártyanaptár, ÁFOR benzinkutak,grafikai rajzos,veterán autó, 1974
Kártyanaptár, Pajtás ifjúsági magazin, újság, grafikai rajzos,humoros, 1974 , (2)
1974. Thaiföld 1 Baht (617)
1974. PERU 10 SOL Tupac Amaru (1650)
1974. Mexikó 1 Peso (846)
60
60
80
100
1
2
3
4
5
29
Ugrás erre az oldalra: