Összes termék (21 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Kerámia
Üveg
(14)
Likőrös pohár
(21 tétel)
Keresőszó: Likőrös pohár
Tirgu Mures bordó csiszolt likőrös pohár
Retro talpas, stampedlis likőrös pohár
Jelzett Gorka Géza retro kerámia röviditalos készlet - likőrös, pálinkás kínáló tálca és 6 pohár
Likőrös üvegpoharak (3 db.) (kb. 5 cm)
Görög Ezüst likőrös konyakos pohár, mini kehely párban meztelen szobrokkal
ANTIK LIKŐRÖS 6 DB POHÁR csorbult
EGY FORINTRÓL - ARANYOZOTT LIKŐRÖSPOHARAK (4 DB.)
Csiszolt snapszos likőrös kristály stampedlik poharak 4 db. hibátlanok
6 db festett,talpas likőrös pohár
Ajkai likőrös készlet és gyertyatartó.Hibátlan.
6db ezüst art deco likőrös pohár
Ezüst talpas likőrös poharak Hibátlan csorbulásmentes üvegek. Agárfejes 800 as ezüst.
Ezüst likőrös &vodkás pohár,
3 festett aranyozott likőrös pohárka kupica hibátlan
6 db likőrös pohár , irizáló
5 db aranyozott tiffany likőrös pohár
Ezüst talpú likőrös poharak.
Ajkai kristály boros,likőrös,konyakos,pálinkás készlet.
Retro likőrös/pálinkás poharak almában tálcával
Ajka kristály likőrös pohárkészlet
Likőrös antik üveg+3 db pohár