Összes termék (74 tétel)
Egyéb régiség
(40)
Gyűjtemény
(7)
(13)
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Porcelán
Sport, szabadidő
Szőnyeg, Textil
aláírás
(74 tétel)
Keresőszó: aláírás
1. oldal / 2
Jancsek Antal aláírással
Nádler Róbert aláírással
Egry József aláírással - Balatoni kilátás
Mednyánszky aláírással
Szüle Péter aláírással
Fürdőzés után, Szüle aláírással
ÉLETKÉP,Ujváry Ferenc aláírással,40x40-s olaj fa (bútor lap)
REMBRANDT után : A TÉKOZLÓ FIÚ HAZATÉRÉSE C.Fritsch aláírással, 60x50-s olajvászon
Szekrényessy36 aláírással, 70x60-s olajvászon
Scheiber aláírással - Trombitás
Reigl aláírással
Chiovini F. aláírással
Fényes A. aláírással
Falusi táj,SZONTÁGH aláírással, 60x80-s olajvászon
ANTIK SZERZŐDÉS, DOKUMENTUM, 1791.! BALATONI földek eladásáról, viaszpecsétekkel, aláírással
Szöllősy J. aláírással,,50x60-s olajvászon
Gyönyörű olajfestmény. Bernáth Aurél aláírással.
1 Ft-ról minimálár nélkül! Alexin Andor, Nagyszombati utca című szitanyomat! Ceruzás aláírással!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Réti Mátyás, Siklós című szitanyomat! Csodás állapotban! Ceruzás aláírás!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Prihoda István rézkarc! Jókedvű asztaltársaság. 914. Ceruzás aláírásával
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Iván Szilárd, fürdetés című rézkarc! Ceruzás aláírásával! Szép állapot!
Csergezán Pál aláírással olajfestmény
Vidovszky Béla aláírással olajfestmény
Gulácsy aláírással - Női portré
Patak az erdőben.Akvarell papíron. Mednyánszky aláírással.
Márffy Ödön aláírással 22x33-s olajvászon
Kodály Zoltán aláírásával
Puskás Ferenc által dedikált vintage bőrlabda! Igazi ritkaság! Eredeti aláírás! NMÁ!
Gross Arnold ofszet nyomat, GA eredeti aláírásával
Festmény, eredeti aláírással, 9x9 cm-es, kerettel, 18 X 18 cm. Hibátlan állapotban eladó.
Csiszár Elek (1932-2020) festmény, aláírással ellátott. Kerettel 55x45 cm, festmény 28x40 cm.
Takáts aláírással. Olaj-dekli, 32x55-cm-es, paraszt bider keretben.
Sztopka aláírással. Három nővér c. Olaj-dekli, 53x63-cm-es, saját keretében.
Ferenczy Noémi (?), F.N. aláírással (?) 87x55-s tűgobelin
Pállya Carolus (1875-1948) eredeti aláírással olajfestmény eladó.
Ferenczy Noémi (?), aláírás nélkül, 50x70 -s tűgobelin
Női akt, festmény, eredeti aláírással.
"KÁLMÁN" aláírásával, fára festett, gyümölcsös csendélet, kis festmény
CRÜNWALD B. aláírással, 60x80 -s olajvászon
ZSOLNAY pajzspecsétes „birkózó medvék" oldalán aláírás, évszám, 30 cm magas
Salvador Dali litográfia - számozott, hitelesített példány, a művész sajátkezű aláírásával
Gross Arnold könyv - a művész aláírásával, számozott
Pino Procopio szitanyomat - hitelesített példány, a művész sajátkezű aláírásával
GRÜNWALD BÉLA aláírással, 60x80 -s olajvászon
Dedikált F1 Toyota Team baseball sapka Ralf Scumacher eredeti aláírásával
Barabás aláírással, 60x53 -s grafika, kartonon
Anna főhercegnő aláírásával Magyar Cserkészleány Szövetség 1928. OKLEVÉL
Ferencvárosi emlékbélyeg! Hát oldalán aláírásokkal!
Ritkább, nagy aláírásos 100 Forint 1968
EGYEDI ZSOLNAY KASPÓ MESTERFESTŐ ALÁÍRÁSÁVAL HIBÁTLAN 1 FORINTRÓL NINCS MINIMÁL ÁR!
Folyóparti város festmény Duray aláírással
Antik nemes magyar(?) férfi portré 1830ból. Aláírás:W.....(?) Petrowsky. Akvarell/vegyes technika!
Balázs János aláírással 40 x 61 cm, rétegelt lemezen, olajfestmény, keretezve
1,-Ft Kuriózum!VI Pál pápa aláírása,fotója stb.Famiglia Labate!
Perlrott Csaba aláírással, 60x80-s olajvászon
Molnár Ferenc aláírás? árnyképes képeslapon
Gyönyörű pasztell rajz. 40x50cm Anna Margit aláírással. Keret nélkül.
Gross Arnold Polgárok ofszet nyomat, a művész eredeti aláírásával
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: