Összes termék (30 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
(7)
Kerámia
Könyv
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(7)
Szobor
Üveg
alma
(30 tétel)
Keresőszó: alma
Hummel angyalka lámpással és almával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 c
MOLNÁR Z. JÁNOS csendélet almákkal; 38,5 x 48 cm, o-v.
Zöld fémből készült alma
Meseszép alma alakú,borostyán színű üveg desszertes,kompótos készlet
Sárga alma formájú mikrózható Arcopal tálkák 8 db. hibátlan 12x6cm.
Capodimonte Fiorenzo Meneghetti Fiú almás szekéren monumentális realista porcelán szobor
Mid century esztergált alma / cipőkefe / Retró régi zöld üveg
NÉMETH MIKLÓS "ILONA ÁLMA" (35X18) 1989, AKVARELL, FESTMÉNY EREDETI
Gránit Kispest retro porcelán bögre - alma mintával
Ezüst mini alma tartó
Almási Gertrúd: Szívhorog
Zsolnay retro almás cseresznyés bögre
Drasche almás lány figura
Drasche ritka festésű lány almával 233
Almási M.jelzésssel : Virágcsendélet
Gránit tál alma mintával.
Növényvédelem és kertészet könyvtára - Horn János - Alma termesztése 1936
Balogh András. Almát pucoló nő című festménye eladó.
Ezüst alma 925-ös fűszertartó
Almási Gyula- Tiszai alkony- eredeti képcsarnokos festmény 920
1,-Ft Járó Gábor festmény 70x52cm + szignós almás nő rajz
Nagyméretű, alma formájú, ezüstözött fém tál, tálca (20/A)
Fém alma alakú tartóban 6 db 2cl pálinkás pohár
Napraforgók és almák 50 x 40 cm Eredeti KINVA festmény
"A viszály almája"-mitológiai-dísztányér-32 cm
1 DB +4 DB GRÁNIT ALMÁS TÁNYÉR
Retro likőrös/pálinkás poharak almában tálcával
Ezüstözött Sheffield "alma" cukortartó
Borostyán színű alma alakú olasz kompótos
Gondos József lány almával