Összes termék (10 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Könyv
Porcelán
antik b��r
(10 tétel)
Keresőszó: antik b��r
Antik Hatalmas Tűzaranyozott ékkövekkel Gyöngyökkel Br
PIKO gőzmozdony BR 015
ALKA KUNST FLIRT B.R. Bavaria teás reggeliző készlet
MATCHBOX Super GT B.R 13/14 fém kisautó a képek szerint
Antik Ezüst Kínáló eredeti csiszolt üvegével (Br. 980 gramm) !
Gyűjtői !! REMEKIRÓK KÉPES KÖNYVTÁRA- liliomos- MIKES KELEMEN TÖRÖKORSZÁGI LEVELEI 1908 LAMPEL BR.
ANTIK ART-DECO VIRÁG CSENDÉLET BARTA MÁRIA (1897-1969) 43X59 cm br. V.van Gogh modorában..
1885? ALPESI TÁJ olaj/karton szignált 58x48 cm br.
280T. Gyönyörű Antik Angol 925 ‰ Ezüst br.279,89g kézzel festett kerámia falidísz restaurálva
Antik ezüst kézi tükör Sheffield, metszett tükörrel, br. 250 g