Összes termék (8 tétel)
Ezüst tárgy
Militária
(7)
antik fegyver
(8 tétel)
Keresőszó: antik fegyver
1,-Ft Antik Jambiya arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr ezüst rátétes réz kés fegyver XIX. sz.
Nagyon szép állapotban lévő, antik kovás pisztoly!
ANTIK DÁRDA,SZURONY,MILITÁRI FEGYVER,KOVÁCSOLT SZURONY,4 ÉLŰ DÁRDA
Antik ezüst fegyver
Antik Kris fegyver,tőr,gyűjtői ritka darab!
GYÖNYÖRŰ ÁLLAPOTÚ ANTIK FEGYVER ,CSAPPANTYÚS PISZTOLY
Antik fegyver
Antik hideg-fegyverek 2 db egyben eladó! XV - XVI. század és XVII. század