Összes termék (115 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(7)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(49)
Szobor
(36)
antik japán
(115 tétel)
Keresőszó: antik japán
1. oldal / 2
Antik japán tányér
Antik japán hárfázó gésa. Extrém ritka!
Gazdagon diszitett keleti tanyer
ANTIK RÉGI KÉZMŰVES AGYAG LÓ PÁR SZOBOR FIGURA KÍNAI INDIAI VAGY JAPÁN LEHET, + AJÁNDÉKKAL AUKCIÓN!
ANTIK KÉZZEL FESTETT TÁJKÉP NAGY KÍNAI LAKKFA VÁZA - KÍNA JAPÁN ÁZSIA AUKCIÓN 1FT RÓL!!!!!!!!!!!!!!!
Antik japán bonbonier
Antik régi kínai patinás bronz kupa vagy fustolotarto edények Kína japan
Régi TT Takatoku Toys japán lemez kisautó távirányítóval Volkswagen 60-as évek
ANTIK NAGY KÉK FEHÉR FESETT PORCELÁN TÁL KÍNAI VAGY JAPÁN - 19 század
KÍNAI 4 KÖTETES TINTAKŐ VAGY FADÚCNYOMAT FILOZÓFIA VAGY ISMERETERJESZTŐ KEMÉNY KÖTÉSBEN, KÍNA JAPÁN
ANTIK PATINÁS KÍNAI VAGY JAPÁN FARAGOTT BAMBUSZ VÁZA, ECSETTARTÓ PÁR KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
ANTIK RÉGI KÍNAI KÉZZEL FARAGOTT PUSZPÁNG FA SZOBOR BUDDHA BÖLCS HALHATATLAN KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK KÍNAI PATINÁS BRONZ FÜSTÖLŐTARTÓ RITUÁLIS EDÉNY KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK RÉGI KÍNAI PUSZPÁNG KÉZZEL FARAGOTT FA SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI
ANTIK RÉGI JAPÁN NETSUKE FARAGÁS Majmok SZOBROCSKA
Antik kézzel festett porcelán kék fehér jelzett kínai váza Kína japan azsia
KÍNAI ANTIK RÉGI FESTETT JELZETT VIRÁGOS PORCELÁN VÁZA FARAGOTT FA TALPON KÍNA JAPÁN ÁZSIA ÁZSIAI
ANTIK JAPÁN ARANYOZOTT KÉZZEL FESTETT NAGY TÁL FÜSTÖLŐTARTÓ EDÉNY 19 SZÁZAD
ANTIK 1890 évek KÉZZEL FESTETT LAKKFA DOBOZ ÉKSZERTARTÓ VAGY TÁROLÓ DÍSZDOBOZ, KÍNA JAPÁN
ANTIK RÉGI JAPÁN NETSUKE FARAGÁS SZOBROCSKA
ANTIK RÉGI KÍNAI TŰZOMÁNC RÉZ NAGY TÁL FA TALPON ES 3 DB JAPÁN ÉS PERZSA TÁLKA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK RÉGI KÍNAI FARAGOTT JÁDE KŐ FIGURA SZOBOR FOO KUTYA SZERENCSE VÉDELEM KŐ NETSUKE KÍNA JAPÁN
Antik regi kinai tibeti nepali ezust karperec kezmuves faragott jelzett kinai japan
ANTIK RÉGI KÍNAI FARAGOTT BI DISC KEREK JÁDE KŐ FARAGÁS TALIZMÁN MEDÁL AMULETT KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK RÉGI KÍNAI TIBETI NEPÁLI EZÜST KARPEREC KÉZMŰVES FARAGOTT JELZETT KÍNA JAPÁN
ANTIK RÉGI JAPÁN NETSUKE JELZETT CSONT FARAGÁS SÁRKÁNY SZOBROCSKA
ANTIK RÉGI KÍNAI KÉK ÉS FEHÉR JELZETT PORCELÁN VAGY KERÁMIA FALI TÁNYÉR KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK KÍNAI SZELADON MÁZAS KŐAGYAG TEA JAR GYÖMBÉR TARTÓ KÍNA JAPÁN 19 SZÁZAD
Villeroy & Boch Japán tejes kancsó 1890
Villeroy &Boch Japán csészék 1890
10 Ft-ról! Antik Keleti Teáskészlet!
ANTIK KÉZZEL FESTETT KÉK ÉS FEHÉR KÍNAI VAGY DELFTH FAJANSZ MÁZAS VÁZA VAGY EDÉNY KÍNA JAPÁN 19/20 S
ANTIK ÁZSIAI,JAPÁN PORCELÁN KÁVÉS KÉSZLET,KÉZZEL FESTETT ÁTTETSZŐ NAGYON VÉKONY PRÉMIUM PORCELÁN
ANTIK JAPÁN,ÁZSIAI PORCELÁN VÁZA,KÉZZEL FESTETT,ARANYOZOTT VÁZÁNAK A KÉT OLDALÁN FESTMÉNYEK LÁTHATÓA
ANTIK JAPÁN KÉZZEL FESTETT JELZETT NAGY KERÁMIA VÁZA KASPÓ FOO KUTYA FÜLEKKEL KÍNA ÁZSIA 19 SZÁZAD
6 db ANTIK KÍNAI,JAPÁN PORCELÁN SZOBROK,ÁZSIAI PORCELÁNOKAT KÉZZEL FESTETTÉK ÉS ARANYOZTÁK
Antik Jelzett Keleti Kína? Japán? Réz Acél Miniatűr kard levélnyitó levélbontó kés Ritka!!!
Óriás antik japán Satsuma lámpa 80 cm!
Japán kávéskészlet
B145 Japán kézzel festett porcelán váza - csodaszép darab!
ANTIK RÉGI KÍNAI RITKA MÁZAS PORCELÁN VÁZA KÍNA JAPÁN ÁZSIA GYŰJTEMÉNY 19/20 SZÁZAD KÖRNYÉKE LEHET.
ANTIK RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT ÉS FARAGOTT BUDDHA BUDDHISTA FA SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELET
Antik Meiji-kori japán festmény / Antique Japanese Meiji Era Painting
EGY GYÖNYÖRŰ-JAPÁN-DEKORATÍV-KERTI ÉLVEZETEK-BLOOMINGDALES KOLLEKCIÓHOZ ÉKSZERDOBOZ-VINTAGE DARAB
ANTIK KÍNAI SZELADON MÁZAS PORCELÁN - KERÁMIA REPEDEZETT ÜVEGEZETT MÁZÚ FÜLES VÁZA KÍNA JAPÁN 19TH
ANTIK RÉZVERETES GYÖNGYHÁZ BERAKÁSOS SELYEM BÉLÉS KÍNAI FA ÉKSZERES DOBOZ LÁDA DÍSZDOBOZ KÍNA JAPÁN
ANTIK KÍNAI KÉZZEL FESTETT PORCELÁN EXPORT NYAKLÁNC ARANYOZOTT KAPCSOLÓVAL KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK RÉGI KÍNAI PORCELÁN VÁZA GYŰJTEMÉNY KÍNA JAPÁN ÁZSIA CHINESE PORCELAIN VASES COLLECTION CHINA
ANTIK RÉGI KÍNAI SZELADON CELADON MÁZAS REPEDEZETT ÜVEGEZETT FEHÉR JAR VÁZA KÍNA JAPÁN GYÜJTEMÉNY
NAGYON RITKA, ANTIK EZÜST CUKORTARTÓ, JAPÁN, CA. 1920!!!
ANTIK KÉK & FEHÉR KÍNAI PORCELÁN TÁNYÉR KÍNA JAPÁN JELZETT ANTIQUE CHINESE PORCELAIN PLATE MING QING
ANTIK RÉGI KÍNAI BRONZ FÜSTÖLŐTARTÓ EDÉNY TÁL KERÁMIA TETŐVEL. KÍNA JAPÁN ÁZSIA
RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT PORCELÁN NYAKLÁNC ARANYOZOTT KAPCSOLÓVAL KÍNA JAPÁN ÁZSIA FAMILLE ROSE
100FT RÓL!!! ANTIK JAPÁN PORCELÁN KINÁLÓ KÉZZEL FESTETT
ANTIK, RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT SÁRKÁNY ARANYOZOTT PORCELÁN DOBOZ TÁROLÓ LÁDA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK KÍNAI KÉK FEHÉR SZELADON MÁZAS KÉZZEL FESTETT PORCELÁN VÁZA, QING MING DINASZTIA KÍNA JAPÁN
Antik japán imari szakés porcelán csésze 19.század
ÁRT TÁJKÉP KÍNAI VAGY JAPÁN GYÖNYÖRŰ ÉLETKÉP TEKERCS, KÍNA ÁZSIAI ÁZSIA ANTIK OLT DE NEM ANTIK
KURIÓZUM, ANTIK, CSONT UTAZÓ OLTÁR, JAPÁN, CA. 1860!!!
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: