Összes termék (10 tétel)
Bútor
(8)
Egyéb régiség
antik kanapé
(10 tétel)
Keresőszó: antik kanapé
Francia art deco ülőgarnitúra, kanapé és 2 fotel, restaurált antik bútor
Antik jelzett thonet Mundus szófa pad
Antik Ó-német kanapé olcsón!
ANTIK KANAPÉ FELÚJÍTVA ELADÓ
1,-Ft Páratlan ritka antik kanapé bemutató darab,az 1910-es évekből!
Kanapén ülő macskák. Régi játék.
Antik Bauhaus design bútor.Ülőke.Hajlított fa.
Antik szófa szék.Felújítva.
Antik ülőgarnitúra,két fotel kanapé.
Dívány kanapé antik bársony oroszlánfejes faragott