Összes termék (41 tétel)
(41)
artner margit
(41 tétel)
Keresőszó: artner margit
Artner Margit (1954-) : Az erdész
Artner Margit rézkarc
Artner Margit, Színes rézkarc-papír, 22 *15 cm képméret, jelzett
Artner Margit Kos
Artner Margit - Üvegcsengő 10 x 7.5 cm rézkarc
Artner Margit, Színes rézkarc-papír, 18*13 cm képméret, jelzett
Artner Margit - Az erdő 18 x 13.5 cm rézkarc
Artner Margit: Noé galambjának vára
Artner Margit / Dafné - Apolló
Artner Margit: Skorpió (csillagjegy), rézkarc
Artner Margit: Iker (csillagjegy), rézkarc
Artner Margit - Négy évszak rézkarc sorozat
Artner Margit (1954-): Árkádok - eredeti rézkarc
Artner Margit: Bika (csillagjegy), rézkarc
Artner Margit (1954-): Árkádok - eredeti rézkarc, keretezve
Artner Margit Reneszánsz kút
Artner Margit - Anziksz (Fanfár) 7.5 cm átmérőjű rézkarc
Artner Margit Kék Madár
Eladó Artner Margit ritka kis rézkarca 2.
Eladó Artner Margit ritka kis rézkarca 1.
Artner Margit rézkarca, A Vándor, 0/3, EA. I/XV.
Artner Margit sokszorosított grafika kis példányszám
Artner Margit Az Óra
Artner Margit: Cifra - palota, rézkarc
Artner Margit - A csillagász 18 x 13.5 cm rézkarc
Artner Margit: Tavasz
ARTNER MARGIT "VÁNDOR" RÉZKARC GRAFIKA KERETEZVE EREDETI
ARTNER MARGIT "ÉVSZAKOK" 1980-KÖRÜL (21X32) RÉZKARC EREDETI
Artner Margit, pontozott rézkarc, számozott, szignós, keretben, üveg mögött, makulátlan
Artner Margit : Ámor És Psyché Pontozott Rézkarc
Artner Margit - Ádvent 8.5 x 11.5 cm rézkarc
Artner Margit: Elhagyott madárpiac
Artner Margit csodálatos rézkarca
Artner Margit "Hónapok " rézkarc sorozat Teljes !!! 12 db
ARTNER MARGIT "A RÉT" RÉZKARC GRAFIKA KERETEZVE EREDETI
Artner Margit: Ámor és Psyché
Artner Margit - Nyár 18.5 cm rézkarc
Artner Margit - Cifra palota 30 x 40 cm rézkarc
Artner Margit 40x30 cm rézkarc
Artner Margit: A rét
Artner Margit - Madarász 15 x 11 cm rézkarc