Összes termék (24 tétel)
Egyéb régiség
(19)
Játék, szabadidő
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
babatest
(24 tétel)
Keresőszó: babatest
Régi, antik papírmasé babatest, baba test, babatest-nagyméretű antik baba javításához
Nagyméretű antik babatest.
Csuklós babatest és egy rendkívül bájos Armand Marseille babafej
Vintage fa baba test fej sérült
Vintage - "Heaven Sent" baba, test hintőpor /60-70-es évek
Antik babafej vintage babatesttel
Régi, antik, jó minőségű papírmasé babatest, baba test eredeti, rátalálási állapoban
Antik porcelán biszkvit fejű baba test fatest mozog keze lába !
Porcelán baba test
Antik baba test
antik porcelán baba teste
Csuklós babatest
Antik eredeti baba test - porcelán fej, fa végtagok - jelzett sérült
antik baba test
Régi antik baba testek, végtagok
Antik biszkvit porcelán babatest
Régi babatest
Babatest
Csuklós babatest porcelán fejhez
Antik baba test fából., 33cm, ajándék fejjel 43cm.
Antik porcelán-vászon baba test Sisi
Antik porcelán-vászon baba test Fiona
GÖTZ új, gyári nagyméretű baba babatest