Összes termék (26 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(16)
bambuszos
(26 tétel)
Keresőszó: bambuszos
Zsolnay bambusz mintás kávéscsésze aljjal 954
Zsolnay bambusz mintás kávéscsésze aljjal 869
Zsolnay bambusz mintás kávés készlet
Zsolnay Pecs Bambusz
Kávéházi kézi újságtartó bambusz
BAMBUSZ FORMÁJÚ TIBETI NEPÁLI 999 JELZÉSŰ EZÜST KARPEREC KARLÁNC
ANTIK PATINÁS KÍNAI VAGY JAPÁN FARAGOTT BAMBUSZ VÁZA, ECSETTARTÓ PÁR KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
Japán porcelán teatartó bambusz (szerencsehozó) mintával 13 cm magas
RÉGI KÍNAI JELZETT FARAGOTT KALLIGRÁFIA BAMBUSZ VÁZA VAGY FESTŐ KEFE ECSETTARTÓ KÍNA JAPÁN REPUBLIK
21 db új, thaiföldi, bambusz poháralátét vagy kicsi tányér, jellegzetes mintával
Nagy méretű, bambusz ecsettartó edény, kínai, kézzel festett ecset tartó, bambusznád
Fajansz+bambusz tálca,edény alátét 2
Fajansz+bambusz tálca,edény alátét 1
Japán,gyöngyház mázas,tojáshéj porcelán teáskészlet.Teafű tartóval,bambusz fogantyúval. Hibátlan
Zsolnay bambusz mintás keleti dekorral festett 6 sz. süteményes készlet-kiváló állapotban!
Antik Zsolnay kávés csésze és alj, bambusz mintával
Ázsiai kézzel festett nagy bambuszos porcelán virágkaspó
Tustinta bambusz festés, Kínai tekercs - Selyem és papír - Kína - 20 század
Régi aranyozott nagy bambusz és vászon legyező - Indonézia - Bali kb 1940 es évek környéke
Bambusz mintás Zsolnay szendvicses tányér-6 db
Családi pecsétes, Zsolnay bambusz mintás Tál
Zsolnay Bambusz Mintás -Antik nagyobb teás csésze
Antik bambusz sétabot-esernyő
Réz cipőkanál bambusz nyéllel, fa fejjel
Sérült ,antik Zsolnay bambusz mintás tál
Jelölt Japán vázák és bambusz tányérok