Összes termék (35 tétel)
Bútor
(21)
Ezüst tárgy
Lámpa, csillár
Óra
Porcelán
Tükör
barokk asztal
(35 tétel)
Keresőszó: barokk asztal
Barokkos konzol asztal
Antik barokk kis asztalka 479
Neobarokk asztal, kis rokokó beütéssel
Antik fiókos Asztal
Antik kártyaasztal
694T. 1 Forintról! Antik ezüst (115,6 g), Miniatűr Neo-Barokk ülő garnitúra asztallal!
Antik barokk bronz asztali lámpa 484
Antik bronz barokk asztali tükör 305
Német barokk porcelán óra 169
RÉGI FÉMBŐL KÉSZÜLT FALI,ASZTALI TÜKÖR,BAROKK MINTÁZATÚ HIBÁTLAN SZÉPSÉG
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ ASZTALI ÓRA,KANDALLÓ ÓRA,BAROKK MINTÁZATTAL,SZÉP HANGZÁSSAL ÜTI FELET ÉS EGÉSZET
EGY FORINTRÓL - MECHANIKUS BAROKK STÍLUSÚ BRONZ ASZTALI ÓRA
ANTIK ÓNÉMET MÁRVÁNYLAPOS LERAKÓ- VAGY FÉSÜLKÖDŐASZTAL TÜKÖRREL
Nagyon öreg asztal
Barokk asztalka nagyon szép állapotban
Barokk mintás márvány asztali tükör 209
Neobarokk póklábú asztal
Antik barokk kártya asztal
gyönyörű neobarokk intarziás dohányzóasztal
Antik barokk réz asztali tükör 996
EGY FORINTRÓL - BAROKK JELZETT OLASZ KIS ASZTAL
Barokk asztal
EGY FORINTRÓL - BAROKK ASZTALI LÁMPA KÉTBÚRÁS
EGY FORINTRÓL - BAROKK STÍLUSÚ ASZTALI LÁMPA EGYBÚRÁS
Barokk asztali tükör
BAROKK STÍLUSÚ ASZTALI LÁMPA
Neobarokk asztal (felújitandó asztallappall)
Nagyméretű O herendi Viktoria mintás dupla asztal közép kinálo
Gyönyörű Antik Neobarokk étkező vagy szalon asztal .
Barokk varró/ dohányzó asztalka
Kis asztalka - 45 x 45 cm.
Márványlapos kézzel faragott antik konzol asztal
Neobarokk szalon asztal
Kisebb méretű ebédlő asztal
Barokk dohányzó asztal