Összes termék (34 tétel)
Egyéb régiség
Kerámia
(8)
Lámpa, csillár
Militária
Porcelán
(8)
Üveg
(14)
butykos
(34 tétel)
Keresőszó: butykos
Zsolnay stílusú alapmázas kulacs - jelzetlen palack, flaska, butella, butykos, butélia
Zsolnay eozin hal,,bütykös hal,,,Hibátlan....Minimál ár nélkül,,,
Zsolnay eozin bütykös hal
Népi kerámia füles- butykos
Különleges, magas,zöld bütykös, öntött üveg váza - N18
Zöld üveg bütykös palacktarto/ jegtarto
Kézműves bütykös kancsó
Ritka,retro,szarvasi narancssárga talapzatú bütykös lámpa,asztali lámpa
Csodaszép,csiszolt ólomkristály bütykös váza
Retro lengyel népművészeti tárgyak vegyes tétel 7 db, benne fokos és butykos
Zsolnay eozin bütykös hal
Hollóházi pálinkás butykos kulacs Kisvárda. Mag.: 24 cm.
Feliratos kerámia pálinkás butella, butykos
Huta üveg bütykös keresztelő kancsó 583
Hollóházi pálinkás butykos kulacs Kisvárda
ANTIK, KRISTÁLY ÜVEG PÁLINKÁS BUTYKOS, CA. 1870!!!
Régi bütykös üveg kancsó
RITKA, ANTIK ÜVEG BUTYKOS, PÁRBAN, CA. 1860!!!
Retró kör alakú italos butykos
Régi porcelán butykos - 9,5 cm.
Wasser*Pillnaer*Bitter Régi Ritka Butykos
Egyedi Ritka Üveg Butykos
Huncut Butykos Kerámia
Fenton opál ? üveg csodás antik bütykös üveg váza, antique opal glass
Cseresznyés butykos
Hős mangalica, butykos féleség, jelzett, 20x10x10 cm környékén
Antik bütykös keresztelő kancsó v. kiöntő. ,szakított - fújt üveg.,sérült
Antik öntött üveg butykos - 18,5 cm. magas
Antik Gránit cseresznye pálinkás butella , butykos gyűjtői darab extrém ritka !!!!!!!!
Üveg kínáló, bütykös.
Középkori:XI-XIV.századi,12 bütykös bronz buzogány
Porcelán whiskys "butykos" 7,5dl-es
Régi szakított üveg bütykös kancsó + 6 db.pohár