Összes termék (13 tétel)
Bútor
(8)
Ezüst tárgy
Műszaki régiség
Porcelán
Üveg
chippendale
(13 tétel)
Keresőszó: chippendale
Chippendale bárszekrény
Neobarokk chippendale ágy keret tölgyfa 1930 körüli 90 x 200 cm
EGY FORINTRÓL - CHIPPENDALE ZSÚRASZTAL, NÁDFONATOS BETÉTTEL, ÜVEG TETŐVEL - SÉRÜLT
Warrings asztal, Bp.-től 75 km-re
Olasz chippendale ruhásszekrény, '50-es évek-aukcio, minimalar nelkul.
Chippendale kárpitozott pad
Lady Chippendale”antik tálkák 3 együtt 13 cm
Chippendale tálaló
Chippendale asztal
Neobarokk/Chippendale/ Komód .
Régi Rosenthal Chippendale teás-és süteményeskészlet
Gyönyörű régi Rosenthal Chippendale kávéskészlet
Jelzett Chippendale teáskanna ajandék pohárral !